Haberler

Zombi İstilası Yeniden Başlıyor! Freakish 2. Sezona Az Kaldı!

Hulu TV’nin gerilim, bilim-kurgu ve aksiyon türündeki Freakish dizisi kısa bir süre sonra 2. sezonu ile yeniden izleyiciyle buluşacak. Yayına başladığı dönemde pek ilgi çekmeyen yapım, daha sonrasında düşük bütçesine rağmen çıkardığı kaliteli bölümler ile beğeni toplamayı başardı. Dizi, düşük bütçeli bir yapım olmasına rağmen klasik zombi yapımlarından daha farklı bir yol izlemeyi başarıyor. İlk sezonunda büyük heyecan yaratan Freakish 2. sezon ile karşımıza neler çıkacağı, neler olacağı ise büyük merak konusu.

Freakish konusu bakımından büyük ilgi çekiyor. Konusundan kısaca bahsetmek gerekirse; bir kasabada yaşanan nükleer patlama sonucu gerçekleşen olaylar ele alınıyor. Kasabada bir gün beklenmeyen bir şekilde nükleer patlama olur ve havaya büyük bir oranda gaz salınımı gerçekleşir. Bu gaz ile temasa geçen kişilerin dönüşüm geçirip zombileştiği görülür. Dizinin diğer yapımlardan ayrılan en önemli noktası ise ana karakterlerden bazılarının da zamanla dönüşmesi veya hayatını kaybetmesi. Yani dizi klasik zombi yapımlarında olduğu gibi zombiler ve insanlar şeklinde iki cephe oluşturup hikâyeyi sürdürmüyor. Zamanla insanlarda da azalmalar olabiliyor.

Peki Hulu TV’nin zombi dizisi Freakish ne zaman çıkacak? Bu ilgi çekici yapım çok yakın bir zamanda 18 Ekim 2017 tarihinde yeniden izleyici ile buluşacak. Dizi geçtiğimiz sezon olduğu gibi 20-25 dakikalık kısa bölümlerden oluşacak ve yine ilk sezonda olduğu gibi bu sezon da 10 bölümden oluşacak. Bakalım Freakish’in yeni sezonunda nelerle karşılaşacağız.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.