Haberler

Yüzüklerin Efendisi Dizi Mi Olacak?

Beyaz perde evreninin en popüler ve en güçlü yapımcıları içerisinde yer almakta olan, tüm dünyada çok büyük bir hayran kitlesine sahip olan Yüzüklerin Efendisi büyük bir ihtimal ile dizi olacak! Konu ile ilgili haberi de Variety yaptı.

J.R.R. Tolkien’in çok fazla satmış olan romanına dayanan bu televizyon serisinin, sadece uyarlama hakları için 200 ile 250 milyon dolar arasında rekor sayılabilecek bir ücret istenildiği de sızmış olan ilk bilgiler arasında yer alıyor.

Amazon Stüdyoları, potansiyel serinin alıcılarından birisi olarak ön plana çıkmakta. Bu proje, CEO Jeff Bezos’un önderliğinde bulunduğu şirketin yeni, tür odaklı bir ilerleme stratejisine de uyum göstermekte.

Warner Bros, Amazon ile film serisinin yapımcısı konumunda. Warner Bros, bu önemli haber ile ilgili bir açıklama yapmaktan kaçınsa bile oldukça önemli olan bazı kaynaklar, Tolkien tarafı ile tüm lisans problemlerinin ortadan kaldırıldığı yönünde ışık yakmakta. Ayrıca da HBO ile Netflix platformu bu proje ile ilgilenmeye devam etmekte. Bu serinin gerçekleşmesi gibi bir durumda ise karakterlerin bütün hepsine yer verilmeyecek. Seri, sadece kısıtlı bir uyarlama şeklinde izleyici ile buluşturulacak.

Yüzüklerin Efendisi dizi uyarlamasının gerçekleşip gerçekleşmeyeceği ise önümüzdeki aylarda kesin olarak açıklanacak. Yeni gelişmelerden sıkı bir biçimde haberdar olmak için sitemizi takip etmeye devam edin!

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.