Haberler

Young Sheldon Rekor Kırıyor!

CBS kanalı aracılığı ile buluştuğumuz Young Sheldon daha çok yeni bir komedi dizisi olmasına rağmen dizi evrenine harika ve de hızlı bir giriş yaptı.

Young Sheldon dizisi, geçen hafta televizyon ekranlarına kavuşmuştu. Dizi, daha şimdiden CBS kanalının son 6 yılda en fazla izlenmiş olan yeni komedi dizisi olarak tanımlanıyor. Bu şekilde harika bir başlangıç yapmış olan dizi, Kanada’da müthiş bir ekran performansına imzasını attı. Kanada’da adeta bir rekor kırdı!

Son 10 Senenin En İyisi Seçildi!

Young Sheldon konusu bakımından The Big Bang Theory dizisinin bir alt dizisi olarak tanımlanıyor ve The Big Bang Theory’deki eğlenceli karakter Sheldon Cooper’ın çocukluğunu anlatıyor. Sheldon’un fazlasıyla ilginç geçen çocukluğu bizleri peşinden sürüklüyor. Dizi, Kanada’da yayınlanıyor olduğu CTV kanalında da son 10 yılın en iyi başlangıç yapmış olan yeni komedi dizisi unvanını kaptı.

The Big Bang Theory’e Yetişti!

Yeni dizi, pilot bölümü ile 3,6 milyon izleyiciye ulaştı. Bu izleyici kitlesinin 1,5 milyon kadarını da 25 ile 55 yaş arasında olan kesim oluşturuyor.

The Big Bang Theory, Young Sheldon dizisi ile art arda ekranlarda bulunan bir emektar komedi dizisi. The Big Bang Theory de 3,8 milyon kadar izleyiciyi ekranlara kitliyordu. Bu izleyici kitlesinin 1,7 milyon kadarını ise 25 ile 55 yaş arasındaki kişiler oluşturmakta idi.

Young Sheldon’ın izleyici kitlesinin daha da artacak olduğunu tahmin etmek zor değil. Çünkü bu yeni dizinin işliyor olduğu konu ve karakter, TBBT dizisini az çok bilen bütün herkesi kendisine çekiyor.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.