Haberler

Young Sheldon Geliyor!

Dizi severler için sevindirici bir haber kısa süre önce CBS kanalından geldi. The Big Bang Theory dizisi hayranı takipçilerimiz, bu yeni yapımın adını duyar duymaz konuyu anlamışlardır. Kısa süre sonra The Big Bang Theory’nin en sevilen karakterlerinden, hatta belki de en sevilen karakteri olan Sheldon karakterini konu alacak bir yapım geliyor. The Big Bang Theory’i takip eden izleyiciler için fazlasıyla heyecan yaratan Young Sheldon, The Big Bang Theory’nin yeni sezonunun yayınlanacağı gün ekranlarda olacak.

Daha önce The Big Bang Theory dizisini izlemeyen takipçilerimiz için dizinin konusuna biraz değinmek istiyoruz. Young Sheldon konusu bakımından TBBT’nin dahi ve komik karakteri Sheldon’ın çocukluğunu izliyor, Sheldon hakkında daha fazla bilgi sahibi oluyoruz. Sevilen karakter Sheldon Cooper’ın çocukluğu, yetiştiği ortam, ailesi ve özellikle  annesi Mary Cooper’ın onu nasıl yetiştirdiği dizide ele alınacak olan konulardır. Dizi hakkında bir diğer hoş bilgi ise Young Sheldon dizisinde Sheldon’ın annesini canlandıracak olan Zoe Perry’nin, TBBT’de Sheldon’ın annesini canlandıran Laurie Metcalf’ın gerçek hayatta kızı olduğudur.

Dizinin Sheldon haricinde TBBT ile başka bir ortak noktası olmayacak gibi görünüyor. Bu nedenle The Big Bang Theory’den bağımsız olarak izlenilebilecek hoş bir komedi dizisi. Bu ilgi çekici komedi dizisi tıpkı The Big Bang Theory’nin yeni sezonu gibi 24 Eylül’de ekranlarda olacak. TBBT’nin ilk bölümlerinden itibaren gözbebeğimiz olan Sheldon’ı daha yakından tanıyabileceğimiz bu yapımı büyük bir heyecan ve merak içinde bekliyoruz.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.