Haberler

Yeni Doktor’un İlk Fotoğrafı Yayınlandı!

Hepimizin bildiği üzere dizi evreninde çok büyük ve çok ciddi bir devrim yaşanmakta. İlk kadın doktoru canlandıracak olan Jodie Whittaker’ın bulunduğu Doctor Who serisinin 11. sezonu Aralık ayında yayınlanacak. Aralık ayında yayınlanacak olan Christmas Özel Bölümü’nden sonra doktorluk bayrağını Peter Capaldi’den Jodie Whittaker devralacak.

BBC kanalı, bugün Doctor Who tarihindeki ilk kadın Doktor’u canlandıracak olan Jodie Whittaker’ın ikonik doktor giysileri ile olan ilk fotoğrafını paylaştı.

Yeni Sezondan Hangi İsimler Var?

Yeni sezonda Doctor Who dizisinde yer alacağı açıklanmış olan yeni isimler; Ryan rolünde Tosin Cole, Graham rolünde Bradley Walsh, Yasmin rolünde Mandip Gill ve şu an için açıklanmamış olan bir rol ile de Sharon D. Clarke karşımıza çıkacak.

Dizinin Hayranları İkiye Bölündü

Efsaneleşmiş bilim kurgu dizisi olan Doctor Who’nun hayranları, yeni Doktor’un bir kadın olacağı açıklamasından sonra tam anlamıyla ikiye bölünmüş durumda bulunuyor. Bazı kişiler kadın Doktor fikrini çok sevdi ve benimsedi fakat bazı kişiler de bu fikri hiç hoş karşılamadı. Hatta bu kişiler, diziyi artık takip etmeme, izlememe kararı aldılar. Gerçi her Doktor değişikliğinde bu durumlar ile karşılaşıyorduk. Dizinin yeni sezon reytingleri ne durumda olacak; azalacak mı yoksa çoğalacak mı, merak konusu.

Bana göre yeni kadın Doktor Jodie Whittaker rolünü başarıyla canlandıracak. Doktor’un kıyafeti de gayet güzel. Belki hep alıştığımız Doktor’un çılgınlığında değil ama daha oyuncuyu izlemeden bir karar veremeyiz.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.