Haberler

Yeni Bir Frequency Geliyor: Dead Inside!

The CW kanalı, genç kitleye yönelik olan harika yapımları ile akıllara kazınmış durumda bulunuyor. Ayrıca son dönemlerde de DC Comics uyarlaması yapımları ile de oldukça çok ilgi görüyor. The CW kanalından yeni bir yapım haberi daha geldi. Kanal, doğaüstü temalı olan bir polisiye dizinin çalışmalarına çoktan başlamış durumda.  Bu yeni televizyon dizisinin adı da Dead Inside.

Dead Inside Konusu

Dizinin merkezinde işinde çok başarılı ve oldukça da becerili olan dedektif ve erkek kardeşinin hayatını kaybetmesine sebep olan bir patlamadan sağ kurtulmuş olan bir devriye polisi var. Bu devriye polisi, zaman geçtikçe kardeşinin hayaletini görmeye başlar. Bu süreç onun için zor geçer çünkü delirdiğini düşünmeye başlar. Fakat hayaletin gerçekliğini fark etmeyi başarır ve hayatında önemli değişimler olur. Artık hem canlı hem de ölü olan tüm suç mağdurlarına yardım etmek amacı ile beraber çalışmaya başlarlar. Dedektifin bu zorlu işini ve kardeşine olan büyük sevgisini dizide göreceğiz. Tabii doğaüstü olayları da…

Belki bu hikâyeyi Frequency’e biraz benzetebilirsiniz. Hatırlatmak gerekir ise Frequency dizisinde genç kadın dedektif, ölen babası ile iletişime geçiyordu ve bir davayı çözmeyi amaçlıyorlardı.

Dead Inside Dizisi Yapımcıları

Dizinin yapımcı kadrosunda Jeff Ingold ile Doozer bulunuyor. Doozer ayrıca kanalı yeni sezon dizilerinden biri olan Life Sentence’e de imzasını atıyor.

Yeni dizi Dead Insıde’ın senaryo geliştirme çalışmalarına ise hala devam edilmekte.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.