Haberler

V For Vendetta Dizi Oluyor!

Yüzümüzü güldüren ve V For Vendetta filmi severleri için oldukça heyecanlandıran bir iddia öne sürüldü. Bleeding Cool bu konuda bir haber yaptı ve bu habere göre ünlü çizgi roman ve film olan V For Vendetta dizi oluyor.

David Lloyd ve Alan Moore imzalı olan çizgi roman V For Vendetta, artık televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşmaya hazırlanıyor. Ayrıca Bleeding Cool, yaptığı bu haberi, kaynaklarına onaylattı. Bu durum da V For Vendetta aşıkları için tıpkı bir şok etkisi yarattı. V For Vendetta’nın televizyon serisini Channel 4 ekranlara taşıyacak. Bu yeni televizyon serisi hakkındaki tüm bilgiler şimdilik bu kadar. V For Vendetta dizi oyuncuları hakkında ve çekimleri hakkında ise henüz bir bilgi bulunmamakta.

2006 senesinde V For Vendetta, film olarak karşımıza çıkmıştı. Filmde politik bir gerilim hikayesi anlatılıyordu ve sinema uyarlaması bizi oldukça heyecanlandırıp etkilemişti. Sinema uyarlamasını Wachowski kardeşler yapmıştı. Gayet başarılı olan bu filme imzasını atan Wachowski kardeşlerden sonra da bu yapımın televizyon serisi olarak uyarlanacak olması bizi fazlasıyla heyecanlandırıyor. Dizi ile birlikte de çok ünlü olmuş olan Guy Fawkes maskesi de tekrardan yükselişe geçecek diye düşünüyorum.

Dizi ile ilgili olan resmi açıklamanın ne zaman yapılacağını bilmiyoruz fakat sıkı bir takipteyiz. Tahminlerime göre ise resmi açıklama, 5 Kasım tarihinde açıklanabilir. Yeni gelişmeleri takip etmeyi unutmayın!

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.