Haberler

Uzun Zamandır Beklediğimiz Dark’tan Yeni Poster ve Fragman!

Dünyaca ünlü ödüllü yönetmen Baran Bo Odar ile Jantie Friese (Who Am I)’ın imzasıyla Almanya’da çekilmiş olan ilk orijinal Netflix dizisi Dark, bizi merak içinde bırakmıştı. Yeni dizi için yeni bir görsel ile fragman gelmiş durumda.

Dark Dizi Konusu

Dark dizisi merkezine bir Alman kasabası olan Winden’ı alıyor. Bu kasabanın en büyük özelliği ise iki küçük çocuğun kayboluşudur. Bu olay herkesi merak içinde bırakmıştır. Çocukların kayboluşu, 4 adet aile arasında gerçekleşen oldukça karmaşık ilişkileri ve yaşanmakta olan çifte yaşamları gün yüzüne çıkarır. Yeni dizi Dark’ta, izleyici oldukça gizemli bir biçimde aynı kasabada 1986 senesinde yaşanmış olan olaylara kapılıp gidiyor.

Dark dizisi, ünlü Alman prodüksiyon şirketi olan Wiedemann & Berg tarafından çekildi. Dark’ın kadrosunda Louis Hoofman ile Lisa Vicari gibi yıldızı gittikçe daha da parlayan yeteneklerin yanı sıra Alman TV sektöründe ve sinemasında uzun seneler tanınmış olan Jördis Triebel, Oliver Masucci, Angela Winkler ve Karoline Eichhorn gibi pek çok isim yer almakta.

Uzun zamandır beklediğimiz yeni dizi Dark’ın oldukça gizemli ve karmaşık dünyasına girmek üzereyiz. Fragmanı izlemeyi unutmayın.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.