Haberler

Ünlü Yapımcı Mark Schwahn’a Cinsel Taciz Suçlaması!

Dizi evreni yeni bir taciz iddiası ile sarsıldı. Yazar Audrey Wauchope, başarılı yapımcı Mark Schwahn’ın bu olaydaki davranışlarının detaylarını gün yüzüne çıkaran bir mektup yayımladı. Hit CW dizisindeki eski oyuncu kadrosu ile ekibi de One Tree Hill adlı dizisinin yapımcısı olan Mark Schwahn’ı cinsel taciz ile suçladı. Ayrıca Audrey Wauchope’un tüm iddialarını desteklemek amacıyla en öne çıktılar.

Audrey Wauchope, çalışmalar esnasında ekibin yaşadığı cinsel taciz olayını detaylı şekilde anlatan bir uzun mesajı Twitter’dan yayımladı. Wauchope, yapımcı olan Schwahn’ın ismini bu mesajda açıklamadı ama onun yerine ‘yazar olarak yer almış olduğum ilk işimin yapımcısı’ ifadelerini kullandı.

Pazartesi günü yayınlanmış olan mektup, One Tree Hill’in ekip üyeleri ve eski oyuncularından oluşan tam 18 kişinin Mark Schwahn ile ilgili iddialarını içermekteydi. Mektup, Hilarie Burton, Sophia Bush, Danneel Harris, Bethany Joy Lenz, Kate Voegele, Michaela McManus, India DeBeaufort, Daphne Zuniga, Jana Kramer, Bevin Prince, Alison Munn ve Shantel Van Santen’in de yer almakta olduğu kadın oyuncular tarafınca imzalandı. Mektup yayınlandıktan sonra One Tree Hill dizisinde çalışan pek çok kadın da destek mesajları paylaştı ve kendi isimlerinin de bu listeye eklenmesini istedi.

Sophia Bush, Instagram üzerinden bir mesaj yayınladı ve mesajda, ‘Bu kadınlar ailem diye tanıtmaktan çok gurur duyuyorum. Bunu hayal dahi edemezsiniz.’ dedi.

James Lafferty, Austin Nichols, Stephen Colleti, Lee Norris ve Bryan Greenberg gibi pek çok üblü erkek oyuncu da bu durum ile ilgili destek mesajı yayınladı.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.