Haberler

Underworld Dizi Haline Geliyor!

Çok sevdiğimiz popüler korku ve aksiyon serisi olan Underworld (Karanlıklar Ülkesi) bir televizyon serisi olarak dizi evrenine giriş yapmaya hazırlanıyor.

Underworld film serisinin dizi versiyonu paralı kablolu kanallarda ya da onlive yayın platformlarında yayınlanmak amacı ile Len Wiseman veyapım şirketi olan Sketch Films öncülüğünde hazırlıklara başladı.

Len Wiseman, Underworld dizisi ile film serisi arasında çok büyük bir fark olacağını belirtti ve dizinin atmosferi ve karakterleri ile biraz çizgi romanı anımsatacağının işaretini verdi.

Ayrıca Len Wiseman’ın Underworld film serisinin hepsinde emeği bulumakta. İlk iki filmde yazarlık ve yöetmenlik yapmıştı. Sonraki üç filmde de yapımcılığı üstlenmişti.

Underworld Dizi Projesi

Dizi, Sketch Film aracılığı ile izleyicye ulaştırılacak. Len Wiseman ile Tom Rosenberg, Gary Lucchesi, Eric Reid de yapımcı kadrosunda olacak. Ayrıca Sony’nin televizyon kısmı da bu dizi projesinin içerisinde yer almakta.

Underworld’ün dizi projesi, Len Wiseman ile Fox Television arasında olan genel anlaşmanın bir meyvesi olarak ortaya çıktı diyebiliriz. Underworeld dizisinin senaryo geliştirme çalışmalarına devam edilmekte. Underworld dizisi ne zaman ve hangi platformda yayınlanacak; merak konusu. Henüz bir açıklama veya iddia yok.

Underworld Konusu Nedir?

Underworld 2003 yılında ilk filmi ile vizyona girmişti. Serinin hikayesi ise şu şekilde idi: Seride, Ölüm Taciri (Death Dealer) yani Lycan avcısı olan kadın vampir Selene karakteri merkeze alınıyor. Selene, ailesini katletmiş olduğu iddia edilen Lycanlardan bir intikam almak için yola çıkıyor.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.