Haberler

The X Files 11. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu!

Fox kanalının senelerdir ilgiyle takip edilen ve oldukça sevilen dizisi The X Files, hayranlarını sevindiren bir açıklama yaptı. Emektar dizinin yeni sezonun yayın tarihi kesinlik kazanmış durumda. 3 Ocak günü televizyon ekranlarında izleyici le buluşturulacak olan dizinin ilk resmi afişi de paylaşılmış durumda.

Yapılmakta olan bazı tahminlere göre The X Files 11. sezon, Mulder ile Scully’nin oğulları olan William üstünden ilerleme gösterecek. Serinin yaratıcısı olan Chris Carter, New York Comic Con’da yapmış olduğu bir söyleşide bu yeni sezonda anne, baba ve çocuk arasında bulunan ilişkiyi detaylıca keşfedeceğimizin ve William’ı daha da çok göreceğimizin ipucunu vermişti.

Yeni İsimler Var!

Dizide David Duchovny (Californication, Aquarius, Return To Me), Gillian Anderson (Hannibal, The Fall, American Gods) ve Mitch Pileggi (Supernatural, Shocker, Dallas) rollerine kaldıkları noktadan devam ediyor iken konuk oyuncular kadrosuna Robbie Amell (The Falsh, The Duff, The Tomorrow People), Annabeth Gish (Pretty Little Liars, Shag), Lauren Ambrose (Six Feet Under), Barbara Hershey (Black Swan, Insidious 1-2), Karin Konoval (Maymunlar Cehennemi, Sokak Dansı, Black Christmas, 2012), Haley Joel Osment (The Sixth Sense, Forrest Gump) ve William B. Davis (The Tall Man, The Messengers, The Dead Zone) gibi ünlü ve yetenekli isimler eklenmekte.

The X Files dizisi yeni sürprizleri ile bizleri kendisine çekmeyi yine başarıyor. Gelecek yeni haberler için sitemizi takipte kalın!

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.