Haberler

The Walking Dead 8. Sezon Yayın Tarihi

Şüphesiz olarak dünya çapında en çok sevilen ve takip edilen efsane yapımlardan olan dizi The Walking Dead’ın yeni sezonunun izleyici ile ne zaman buluşacağı belli oldu. Diziye kavuşmamıza sadece günler kaldı. Bu güzel haber tüm herkesin yüreğine su serpti. Dzinin yeni sezonuna kavuşacak olmamızın yarattığı büyük heyecan ile buluşma gününü beklemekteyiz.

Bütün dünya çapında milyonları aşkın hayranı olan ve de yayınlanmış olduğu ilk günden itibaren televizyon ve dizi dünyasında büyük bir efsaneye dönüşmüş olan The Walking Dead 8. sezon ile karşımıza geri dönüyor. Robert Kirkman gibi usta bir ismin imzasını taşımakta olan The Walking Dead, 22 Ekim günü 125 ülkeden daha da fazla ülkede yayınlanacak. Dizi uzun zamandır beklenmekte olan yeni bölümü ile 23 Ekim Pazartesi günü FX ekranları aracılığı ile izleyiciyle buluşturulacak.

Efsane dizi The Walking Dead’in 8. sezonu, bundan önceki sezonlarda da gerçekleşmiş olduğu gibi tam iki parça halinde yayına girecek. Toplam olarak da 16 bölümden oluşmakta. Yeni sezonun ilk 8 bölümü 23 Ekim gününden; ikinci bölümü ise 2018 senesinin Şubay ayından itibaren FX ekranlarında yer alacak.

The Walking Dead’ın 8. Sezonu 23 Ekim günü, Pazartesi akşamı FX ekranlarında olacak! Dizinin 8. Sezon fragmanını izlemeyi unutmayın. The Walking Dead ile ilgili tüm yeni gelişmeleri sitemizden bulabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.