Haberler

The Tick Aramıza Dönüyor!

Amazon’un başarılı komedi ve aksiyon dizisi The Tick, Şubat ayında aramıza, televizyon ekranlarına geri dönecek. The Tick dizisi yayın hayatına 25 Ağustos tarihinde başlamıştı fakat ilk sezonunu tamamlamadan sadece 6 bölüm paylaşılarak ekranlara veda etmişti.

The Tick Nasıl Bir Dizi?

İlk bölümü 25 Ağustos 2017 tarihinde  Amazon aracılığı ile izleyici ile buluşturulan dizi işlediği konu ile büyük ilgi çekmişti. The Tick 1. Sezon 10 bölümden oluşacak diye belirlenmişti fakat dizinin sadece 6 bölümü yayınlandı. Her bölümün ortalama gösterim süresi de ortalama 29 dakika kadar sürüyor. The Tick konusu bakımından aksiyon ve komedi türlerini işliyor. Dizinin yapımcılığını David Fury (Lost, 24) ve Susan Hurwitz Arneson (South Park) üstleniyor. Dizinin yaratıcısı olan Ben Edlund (Supernatural) aynı zamanda Luan Thomas (Galavant) ile birlikte dizinin senaristliğini de üstleniyor. The Tick oyuncuları arasında  Peter Serafinowicz (Galaksinin Koruyucuları, Zombilerin Şafağı, John Wick 2), Griffin Newman ve Valorie Curry (The Following, Blair Witch, Alacakaranlık) gibi çok başarılı ve yetenekli oyuncular bulunuyor.

The Tick Dizi Konusu

Dizi, küçük yaşlarında ölümcül olan kötü The Terror ile yüzleşmiş ve yaşamının gerş kalan kısmında da onun hakkında komplo teorileri üretip Terror’u sıkıntı haline getirmiş olan Arthur Everest’in merkezine alıyor.  Arthur, şehrindeki kötüleri takip ederek onları ifşa etmeye çabalarken değişik, tuhaf bir süper kahraman ile tanışır. Bu kahramanın ismi de Tick’tir. Tick’in mavi bir kostümü ve keneye benzeyen telleri ile garip bir görüntüsü vardır. Bu süper kahraman ile Arthur dostluk kurarlar. Süper kötüler ile süper kahramanların arasındaki büyük savaşa ortak olmak üzere dünyada çok tehlikeli bir yolculuğa çıkarlar.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.