Haberler

The Raid’in Yönetmeni Televizyon Ekranlarına Harika Bir Diziyle Geliyor!

Çok sevilen aksiyon serisi olan The Raid’in yönetmeni Gareth Evans, oldukça iddialı bir dizi projesi ile televizyon ekranlarında izleyici ile buluşmayı planlıyor! Gareth Evans, Sky Atlantic ve HBO şirketi Cinemax için çok yüksek bütçeye sahip olacak bir gangster dizisi için hazırlıklara başlamış durumda.

Gareth Evans’ın yeni dizisinin adı Gangs of London. Bu yeni dizinin 2019 senesinde prömiyerini yapması bekleniyor. Gangs of London konusu bakımından suç türünü işleyecek. Dizi, Londra’da geçecek ve birkaç uluslararası olan suç çetesi arasında gerçekleşen güç savaşını merkezine alacak. Gangs of London dizisinin hikayesi, bir çete liderinin öldürülmesi ve böylelikle yeraltı evrenindeki hassas dengelerin hızla değişmesi ile başlayacak.

Gareth Evans, imzasını attığı bu proje ile ilgili olarak bu dizide sinematik bir izleme deneyimi sunacak olmayı hedeflediğini söyledi. Ayrıca Londra sokaklarında buluşan ve birbirinden değişik kültürlerden meydana gelen suç dünyasını tanır iken benzeri olmayan güzel bir deneyim yaşanacağını da vurguladı.

Gangs of London dizisi prodüksiyonu, televizyon ekranlarında ilk işlerine imza atmış olan Pulse Films ve Sister Pictures tarafından yapılacak.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.