Haberler

The Little Drummer Girl – Tanıtım

Başarılı ve yetenekli yazar John le Carre’ın popüler romanı olan The Little Drummer Girl televizyon ekranlarına uyarlanacak. Projeyi AMC kanalı üstlenmiş durumda. The Little Drummer Girl dizisi bir mini dizi olarak karşımıza çıkacak ve dizi toplamda 6 bölümden oluşacak. Dizinin baş rol oyuncusu ise yakından tanıdığımız bir isim olan ve Lady Macbeth filmi sayesinde de yıldızı oldukça parlamış olan genç oyuncu Florence Pugh olacak. Yeni mini dizinin yönetmen koltuğunda da Park Chan-wook oturacak. Başarılı yönetmeni Old Boy ve The Handmaiden filmlerinden tanımaktayız. Bu mini dizi, yönetmenin ilk televizyon dizisi olacak.

Bu mini dizinin prodüksiyonu BBC One, AMC ve The Ink Factory tarafından sağlanacak. Dizinin çekimlerine de 2018 senesinde başlanacak. Dizi, 2019 senesinde izleyiciler ile buluşturulacak. Dizinin yapımcıları arasında Arthur Wang (Circle of Life), Wonjo Jeong (Day Trip), Laura Hastings-Smith (Macbeth, The Hunger, Mindhorn) ve Mona Qureshi (Small Island, Love+Hate) yer alıyor.

The Little Drummer Girl Dizi Konusu

The Little Drummer Girl konusu bakımından drama ve gerilim türlerini işleyecek. Dizi, 1970’li senelerde geçecek. Merkezine, Ortadoğu’daki yetenekli ve genç bir aktristin hikayesini alacak.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.