Haberler

The Last Ship Dizisine Veda Mı Ediyoruz?

TNT kanalının aksiyon drama dizisi 4. sezonu ile devam ediyor. The Last Ship 5. sezon ise cepte bulunuyor.

The Last Ship 6. Sezon Olacak Mı?

Son günlerde yaşanmış olunan ilginç bir olay, dizinin 5. sezonu ile birlikte finalini de yapacağının habercisi durumunda mı? Kuliste konuşulan konulara bakılırsa The Last Ship dizisinin 6. Sezon onayını alması pek mümkün durmuyor gibi.

Dizide Daniel Joshua ‘Dannty’ Green adlı karakteri canlandıran aktör Travis Van Winkle’ın geçenlerde Instagram hesabından yayımlamış olduğu ve bir süre sonra da sildiği notta 5. sezon prodüksiyonunun tamamlanmasını ‘dizinin tamamlanması’ biçiminde ifade etmesi tüm dedikoduları başlattı.

TNT kanalı ise dedikoduları ortadan kaldırmak amacı ile bir bildiri paylaştı fakat kulislerde konuşulanlara bakılırsa dizinin, 5 sezonun üstünde devam edebilmesi çok zor görünmekte.

TNT, Bu Söylentiler İçin Ne Diyor?

Dedikoduların üzerine yayıncı kanal TNT bir açıklamada bulundu. Açıklamada, beşinci sezonun gelecek yaz döneminde ekranlarda yer alacağını ve beşinci sezonun final sezonu olabileceği düşüncesi ile çekildiğini açıkladı. Ardından da bu konuda net bir fikri varmak için daha çok erken olduğunu vurguladı.

The Last Ship dizisi yıldızlarından Eric Dane’in geçmiş günlerde yeni bir dizide rol almak amacı ile görüşmelerde bulunduğu ve yapılmış olunan bu görüşmelerden bir sonuç çıkmadığı da bilinmekte.

Bütün bu olayların yanında ise The Last Ship 5. sezon final bölümünün senaryosunun hikâyeyi ucu açık olarak bitirmeyecek bir biçimde yazıldığı da konuşulan konular arasında yer alıyor.

The Last Ship Reytingleri Düşüyor!

Dizi evrenine girdiği günden itibaren kanal yönetimini oldukça memnun eden reyting oranlarını elde etmiş olan dizinin, devam eden yeni sezonunda ciddi bir reyting düşüşü yaşadığı da gözlerden kaçmadı.

Elde edilen bilgilere bakılırsa The Last Ship’e önümüzdeki sezonun sonunda tamamen veda etmiş olacağız. Yine de yeni gelişmeleri sıkı biçimde takip etmekte büyük fayda var. Fakat izleyicilerin önünde bu sezon ile birlikte en az 13 bölümlük bir hikâye olduğunu da bilmekteyiz…

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.