Haberler

The Last Man On Earth 4.Sezonda Neler Var ?

THE LAST MAN ON EARTH 4. SEZON

FOX’un büyük umutlarla yayına giren komedi dizisi The Last Man On Earth 3. sezonu geride bırakmıştı. İlk sezonda sunduğu evren ve mizahı ile fazlasıyla ilgi çeken dizi, izleyicilerden beğeni toplamıştı. Fakat sonraki sezonlarda hikayenin kendini tekrarlaması izleyiciyi sıkmaya başlamıştı. Dizi içindeki bu döngü bizlere Türk dizilerini andırmıyor değil aslında. Güzel bir komedi dizisi izlemek hayaliyle ekran başına oturan izleyiciler Phil Miller’in yaşadıkları ve verdiği mücadele karşısında duygusal anlar yaşamıştı.

Bu olumsuzluklar ve düşük beklenti altında dizinin prömiyerinin 1 Ekim 2017 tarihinde yayınlanacağı açıklanmıştı. Geçen yıl FOX kanalının en az izlenen yapımı olan The Last Man On Earth’ü severek takip eden izleyiciler için sevindirici haberler de geldi. Dizinin yapımcılarının ve senaristlerinin, diziyi, içine girdiği bu döngüden kurtaracağı konuşulanlar arasında. Bu durumun yavaş yavaş bölümlere işleneceğini tahmin ediyoruz. Yani bu sezonda da ilk bölümler bizi biraz duygulandırabilir.

The Last Man on Earth, Dünya’da gerçekleşen büyük bir salgın sonrası Phil Miller’in kendisini dünyadaki tek insan sanması ve bunun verdiği rahatlıkla sergilediği davranışları yansıtma şekliyle seyirciyi kahkahaya boğarak başlamıştı. Phil’in başka insanların da yaşıyor olması umuduyla etrafa yazdığı yazıları gören insanlar Phil’e katılmaya başladıkça dizinin döngüsü de başlamış oldu. Dizinin bu döngüden kurtulmuş olarak dönmesini umut ediyoruz. Tekrar, ilk sezonda olduğu gibi, The Last Man On Earth 4. sezon, bizleri kahkahalara boğmak için geliyor. Büyük bir sabırsızlıkla ve heyecanla 1 Ekim’i bekliyoruz.

YAZAR HAKKINDA

Yabancı dizi haberleri ile alakalı olarak açtığımız bu sitede tüm yazılar benim tarafımdan yazılmaktadır. Kendimden bahsetmeyi pek sevmem ama Prison Break hastasıyım. :)

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.