Haberler

The Flash Şimşek Gibi Geliyor!

The CW kanalının en popüler dizisi olan The Flash, kısa bir süre sonra 4. sezonu ile tekrar ekranlarda olacak. Flash karakteri ile dizi dünyasında ilk kez  Arrow’da karşılaşmıştık. Daha sonra karakterin kendi yapımına kavuşması uzun sürmedi. Önceki üç sezonda izleyicini beğenisini fazlasıyla kazanan yapım, The CW kanalının vazgeçilmez dizisi konumuna geldi. The Flash konusu bakımından da başlı başına ilgi çekici bir karakteri işler iken dizideki başarılı oyunculuklar, sezonlar arası kaliteli geçişler, konuların birbirleriye bağlanmasındaki başarı diziyi popüler bir konuma getirdi.

Flash, süper kaharamanlar dünyasına ilgisi olan olmayan herkesin hakkında bilgi sahibi olduğu bir karakter.  Yine de yazımızda kahramanımızdan kısa bir şekilde bahsedeceğiz. Flash, DC Comic Universe’ün  çizgi romanlarıyla hayatımıza katılan bir süper kahraman. DC evreninde yer almaya başladığı günden itibaren fazlasıyla ilgi çeken karakter, kendi dizisine kavuşması ile çok daha popüler bir karakter halini aldı. Flash’ın özelliklerinden bahsetmek gerekirse, fizik kurallarını yerle bir eden bir hız ve reflekse sahip karakterimiz karşılaştığı olaylarda olağan üstü hızını kullanarak düşmanlarıyla savaşıyor.

The Flash, yine önceki yıllarda olduğu gibi 23 bölümden oluşacak. Bu sezon kötü karakter rolünde Deveo ( Thinker ) yer alacak. Dizide şimdiye kadar kötüler de Flash gibi hızıyla ön plana çıkıyordu. Bu sezon hız değil, zeka ile ön plana çıkan bir karakter izleyeceğiz. The Flash 4. Sezon 3 Ekim 2017’de ekranlarda olacak.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.