İncelemeler

The Flash 4. Sezonda Neler Olacak?

Birçok dizi ekim ayının gelmesi ile birlikte yeni sezonları ile izleyici karşısına geri dönüyor. The CW kanalının 8,1 IMDB puanı olan dizisi The Flash 4. sezon 10 Ekim’de karşımıza gelecek. Yeni sezon ile ilgili bilgileri yazımızın devamında anlatacağız.

İlk haber biraz üzücü olabilir. 3. sezonda Julian Albert rolünde görmüş olduğumuz Tom Felton, dizinin düzenli olan kadrosundan ne yazık ki çıkarıldı. Kendisi Danielle Panabaker’ın partneri olduğundan dolayı onun rolü olan Caitlin Snow karakterinin yaşamış olduğu değişimden de etkilendi. Zaten bunu The Flash 3. sezon finalinde anlamıştık.

Bir başka başarılı oyuncu olan Keiynan Lonsdale ile yazımıza devam ediyoruz. Wally West, yani Kid Flash rolündeki oyuncu 4. sezon çekimlerinin olduğu esnada uzun bir süre Japonya’da tatil yaptı. Wally West’i dizinin kaçıncı bölümünde görmeye başlayacağımız henüz bilinmemekte fakat ilk bölümlerde kesinlikle görmeyeceğimiz açıkça ortada.

Sırada Tom Canavagh, yani mavi gözlü dev var. Oyuncu, canlandırdığı Harrison Wells karakterinin farklı bir versiyonunun daha 4. sezon ortalarında görüneceğini belirtti. Ayrıca Canavagh yeni sezonun 4. bölümü için de yönetmen koltuğunu devraldı. Canavagh’ın yönetmiş olduğu bölümün adı da ‘Geceye Uzanan Yolculuk’ olacak.

Dizinin yapımcılarından biri olan Todd Helbing’den öğrenilen bilgilere göre bu yeni sezonun 5. bölümü bütün kadın karakterlerin bir arada olarak parti verdiği ve erkek karakterlerin ortada olmadığı bir bölüm olacak. Yapılan bu kızlar partisinde Arrow’dan aşina olduğumuz Felicity Smoak rolünü oynayan Emily Bett Rickards da yer alacak. 5. Bölüm ile ilgili Danielle Panabaker, ağustos ayının sonunda Twitter hesabından bir yorumda bulundu. Bu yorumda, 5. bölümü tamamlamak için çok uğraş verdiklerini ve izleyicilerin 5. bölüme hayran kalacaklarını yazdı.

The Flash dizisi ve harika The Flash oyuncuları ile tekrar buluşmak için gün sayıyoruz!

 

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.