Haberler

The Exorcist 2. Sezon ve Tanıtım

The Exorcist dizisi, aynı adı taşıyan 1973 senesi yapımı olan filmden uyarlanmıştır. The Exorcist konusu bakımından FOX kanalının psikolojik gerilim ve korku türündeki dizilerinden biridir. Dizinin ilk bölümü 23 Eylül 2016 tarihinde seyirci ile buluşturulmuştur. Dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşmaktadır ve her bölüm ortalama 45 dakika kadar sürmektedir. The Exorcist 2. sezon da 29 Eylül 2017 tarihinde karşımıza çıkacak. Dizinin IMDB puanı da başarısı kanıtlar şekildedir: 8,2.

The Exorcist Oyuncu Kadrosu

The Exorcist oyuncuları alanında başarılı olan isimlerden oluşmaktadır. Şimdiye kadar yayınlanmış olan bölümlerde Sense8 filminin başarılı oyuncusu Alfonso Herrera, House of Cards’tan Ben Daniels ve Skyfall’dan Kurt Egyiawan gibi ünlü isimler ile karşılaştık. Oyuncu kadrosu bu kadar sağlam olan bir dizinin de başarısız olma ihtimalinin bulunmadığı kanıtlanmış oldu.

The Exorcist Konusu

The Exorcist dizi konusu ise şeytan ile problemleri olan bir ailenin davasına ortak olmuş olan şeytan ile mücadele eden rahipleri merkeze almaktadır. Korku ve gerilim türünde başarılı olan dizi, konusu ile izleyiciyi etkileyerek dizi evreninde iyi bir yer edinmiştir.

The Exorcist 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizinin 2. sezonu 29 Eylül günü izleyici ile buluşturulacak. Geçtiğimiz aylarda Fox kanalından bir açıklama gelmişti ve The Exorcist 2. sezon onayının verilmiş olduğunu duyurmuştu. Onay haberi bizleri biraz şaşırtmıştı çünkü dizi, iptal edilmiş olan Rosewood, Sleepy Hollow ve Scream Queens ile aynı seviyede bulunuyordu.

 

 

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.