İncelemeler

The End of the Fucking World – Tanıtım

Yeni dizi The End of the Fucking World, Channel 4 ve E4 ortaklığı ile çekiliyor. Dizinin ilk sezonu toplamda 8 bölümden oluşuyor. The End of the Fucking World konusu bakımından komedi ve drama türlerini işliyor. Dizi, iki gencin zorlu ve de oldukça karanlık bir sona doğru gitmekte olan yolculuk hikâyelerini merkezine alıyor. Dizinin başrolünde Alex Lawther (Enigma, Departure, Carnage) ve Jessica Barden (The Lobster, Hanna, Comedown) yer alıyor.

The End of the Fucking World Dizisi Konusu

Dizi sayesinde Alyssa ve James’ın değişik ve karanlık yaşamlarından büyük bir kesit izleyeceğiz. Birbirlerine yabancı olan bu iki ergenlik çağındaki genç, Alyssa’nın çocukluğunda onu terk etmiş olan babasını bulmak amacı ile beraber uzun bir yolculuğa çıkıyorlar.

James 17 yaşında bir ergendir ve psikopat olduğunda da fazlasıyla emindir. Sürekli değişen ruh hali, hiçbir şeyi umursamaması ve soğukluğu bu düşünceye onu itmektedir. Şimdilerde de bir insanı öldürebilecek kadar güçlü olduğunu düşünmektedir. Aklında ise ilk cinayeti için harika bir seçim bulunmaktadır.

Alyssa da 17 yaşında bir gençtir ve okula yeni gelmiş olan aksi ve havalı bir kızdır. İnsan doğasına aykırı davranmaktadır ve okulda oldukça popülerdir. Fakat kendisini buraya ait hissetmiyordur. James ile karşılaşınca ruh eşini bulmuş olduğuna inanır.

Ev içerisinde işler Alyssa’nın annesi ile ve üvey babası ile tekrardan başa döndüğü vakit Alyssa evi hemen terk eder. James’i gerçek babasını bulmak için ikna eder. James’ın psikolojik durumu Alyssa’yı oldukça etkiler. İki genç arkadaş, gerçeküstü bir yola sürüklenirler. Birden kendilerini çok tehlikeli olayların içinde kısılmış olarak bulurlar.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.