Haberler

The Deuce İlk Fragman Yayınlandı!

Bir çok kişinin bildiği The Wire dizisinin yaratacısı olarak bilinen David Smon’dan geçtiğimiz yıllarda yeni dizi ile alakalı olarak bir haber duyumu olduğunu biliyoruz. Herkesin bildiği yabancı dizilerden bir tanesi olan Breaking Bad dizisinin yönetmeni olarak bildiğimiz Michelle MacLaren’ de dizinin yönetmenlik görevini üstlendiği doğrulandı. Dizi hakkında oyuncu kadrosu tam olarak açıklanmamasına rağmen başrol oyuncusu James Franco ve Maggie Gyllenhaal rol alacaktır. Bir çok sosyal medya platformun da dizi hakkında elbette olumlu yorumlar bulunmaktadır. Genel olarak ise yorumlarda Emmy Ödüllerini toplayacak olan dizi olarak yorumlanmaktadır.

Dizinin Konusu

Dizi ile alakalı olarak henüz geçerli bir açıklama gelmedi fakat galalar ‘ da gözüken ünlü oyuncular tarafından 1970/1980 yıllarında oluşan komedilerden esinlenerek yazıldığı ve komedi – dram özelliğini de bir arada bulunduğu dile getirilmektedir.

YAZAR HAKKINDA

Yabancı dizi haberleri ile alakalı olarak açtığımız bu sitede tüm yazılar benim tarafımdan yazılmaktadır. Kendimden bahsetmeyi pek sevmem ama Prison Break hastasıyım. :)

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.