Haberler

The Crown’dan Yeni Fragman ve Poster Geldi!

Netflix platformunun pek çok ödüle layık görülen dönem dizisi The Crown ile buluşmaya, Kraliçe 2. Elizabeth’in saltanatının ilerleyişini görmeye az bir zaman kaldı.

The Crown 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

The Crown dizisinin 2. sezonu 8 Aralık 2017 tarihinde izleyiciler ile buluşturulacak. Dizinin beklenen yeni sezonundan 2 dakika kadar süren ve oldukça merak uyandıran yeni bir fragman ile yeni bir poster yayınlandı.

The Crown 2. Sezon Konusu

İkinci sezon, kendi kumandasında bulunan ordunun Mısır’da yaşa dışı olan bir savaşa girmesiyle başlayı 3. Başbakan Harold Macmillan’ın çok büyük bir skandal ile tahttan düşürülmesiyle son bulan dönemi merkezine alıyor. Yeni sezon, 1960’lı senelerdeki devrimci döneme bizleri götürecek.

2. sezonda Jodi Balfour ve Michael C Hall ikilisi Jackie ve Jack Kennedy olarak hikâyede bulunuyor. Ayrıca fragmanda dizinin yeni isimlerinden olan Matthew Goode’u da görmekteyiz. Matthew Goode, dizide Prenses Margaret’in fotoprafçısı olan kocası Tony Armstrong-Jones rolü ile karşımıza çıkacak.

The Crown 3. ile 4. Sezon Onayı Geliyor

The Crown dizisinin 3. ve 4. sezonları şu an için tam olarak onaylanmamış durumda. Ama önümüzdeki sezonlarda Kraliçe 2. Elizabeth’in ilerleyen yıllarını Claire Foy’un yerine yaş olarak daha da uygun biri olan Olivia Colman’ın canlandıracağını biliyoruz.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.