Haberler

The Chi – Tanıtım

7 Ocak 2018 tarihinde Showtime kanalında prömiyerini yapacak olan yeni dizi The Chi, heyecan ile beklenmekte olan ilk afişini ve fragmanını yayınlamış durumda. Bu yeni yapımın geçtiğimiz günlerde yayınlanmış olan teaser fragmanı da meraklı izleyiciyi karakterleri ile tanıştırmıştı. Ayrıca ilk bölüm fragmanı dizinin hikayesini daha da detaylı bir şekilde incelememize imkân sağlamakta.

The Chi Afişi

The Chi Konusu

The Chi dizisi konusu bakımından drama türünü işliyor. Dizinin hikayesi şu şekilde:

Dizi, Chicago’nun güney kısmında bir mahallede geçmekte. Mahallede her şey yolundadır, normal gidiyordur. Her zamanki gibi çocuklar okula hazırlanır iken geçimini sağlamak için çabalayan genç yetişkinler ve ebeveynler işlerine başlar. Yaşlı kişiler de tüm günlerini evlerinin önlerinde bulunan verandalarda geçirir. Bu mahallede tüm insanlar düşlerini bastırmak ve hep ertelemek zorunda kalmaktadır. Çünkü, alacakları en basit bir karar bile oldukça yıkıcı sonuçlara sebep olabilir.

Dizide Brandon karakterine odaklanacağız. Brandan, bir gün kendi lokantasını açmayı düşleyen ve oldukça iddialı olan genç bir adamdır. Fakat, sorumlulukları ile düşlerini üstleniyor olduğu küçük kardeşi ve annesi arasında büyük çelişkiler yaşamaktadır.

The Chi, ne olursa olsun insanın ruhunun fazlasıyla güçlü olduğuna inanmakta olan ve hayata sıkıca tutunan, birbirine oldukça bağlı bir grup Afro-Amerikan kökenli işçi sınıfı ile ilgili bir drama dizisi.

The Chi Oyuncuları

Dizinin oyuncu kadrosunda Alona Leonie (Beauty and the Beast, Kong, Gifted), David Alan Anderson ve Jason Mitchel (Kong, Straight Outta Compton) gibi değerli ve yetenekli isimler yer alıyor.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.