Haberler

The Big Bang Theory 11. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Günümüzde yayınlanan diziler arasında en efsanelerinden biri olan The Big Bang Theory, çok kısa bir süre sonra yeni sezonuyla ekranlarda olacak. Yabancı dizi dünyasına merakı olan hemen hemen herkes adını duymuştur bu yapımın. 2007’den beri yayın hayatına devam eden dizi uzunca bir süre daha ekranlarda olacak gibi duruyor. Geleceğe dair planlar yapmadan önce tabi ki günler sonra yeni sezona kavuşacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Dizi, hemen hemen herkesin bir yerlerden ismini duyduğu, hakkında bilgi sahibi olduğu efsanevi bir komedi yapımıdır. Yine de The Big Bang Theory konusu ile ilgili bilgi vermek gerekirse en yalın haliyle dizi, hayatını bilime adamış iki ev arkadaşının hikâyesi üzerinden ilerliyor. Leonard ve Sheldon bilime fazlasıyla ilgi duyan ve bu konuda başarılı olan iki ev arkadaşıdır. Bu ikilinin yan dairesine kendilerine zıt bir karakter olan Penny’nin taşınması ile dizi şekillenmeye başlamıştır.

Dizinin yeni sezonu hakkında bir yorumda bulunmak oldukça zor gözüküyor. Yapım bir durum komedisi olduğu için net olarak bunlar yaşanabilir, yaşanamaz tarzı yorum yapmamız faydasız olur. Dizinin hayranları, ilk açıklamalardan itibaren gün saymaya başlamıştı. Bu hasretin sonlanmasına sadece 10 gün kaldı. Dizide yeni sezonda neler yaşanabilir bilemiyoruz fakat emin olduğumuz bir nokta var. O da şu ki: The Big Bang Theory yine bizleri kahkahaya boğacak. The Big Bang Theory 11. sezon 24 Eylül’de yayına başlayacak. Bizler için bu yapım konusunda bir diğer sevindirici haber ise, The Big Bang Theory 12. sezon onayını şimdiden aldı.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.