Haberler

The Arrow 6. Sezonu İle Geliyor!

Yayınladığı süper kahraman dizileri ile fazlasıyla ilgi çeken ve beğeni toplayan The CW kanalının en çok beğenilen dizilerinden biri olan The Arrow, kısa süre sonra yeni sezonuyla yeniden izleyiciyle buluşacak. 2012’den beri yayında olan The Arrow dizisi şimdiye kadar 5 sezonunu yayınlamıştı. Kısa bir süre sonra dizinin 6. sezonu yayınlanacak. Dizi, alışıla gelen süper kahraman figürlerinden farklı bir ana karaktere ve başarılı bir olay kurgusuna sahip olması sebebiyle büyük bir hayran kitlesine sahip.

Dizi, son dönemlerin en popüler yapımlarından. Dizi dünyasını yakından takip eden çoğu izleyici, The Arrow konusu hakkında bilgi sahibidir. Yine de dizinin konusuna kısa bir şekilde değinmek gerekirse; Oliver Quenn milyarder bir iş adamıdır, babası ölmeden önce Quenn’e bir liste verir ve bu kara listedeki herkesin ölmesi gerektiğini söyler. 5 yıl tropik bir adada mahsur kalan Oliver Quenn, yıllar sonra döndüğünde artık yeni bir kimliğe sahiptir ‘Arrow’. Dizi, Oliver Quenn’in hem adadaki yıllarını hem de dizi evreninde günümüzdeki mücadelesini başarılı bir flashback yöntemi ile seyirciye aktarıyor. Dizideki bu çoklu zamanlılık, başarılı bir ekip elinden çıktığı için seyirciyi boğmuyor.

The Cw’nin bu sevilen yapımı çok kısa bir süre sonra bizlerle olacak. Genel olarak olaylar üzerinden ilerleyen yapımın yeni sezonunda neler yaşanır şeklinde bir yorumda bulunmak oldukça zor. Dizi severlere başarılı bir aksiyon sunan The Arrow 6. sezon  12 Ekim 2017’de izleyiciyle buluşacak.

 

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.