Haberler

The 100 -5. Sezon Hakkında

The 100 5. sezon, dizinin en heyecan ve merak ile beklediğim sezonu haline geldi. Tahmin ediyorum ki izleyicilerin çoğu için de bu durum böyledir. Bence dizinin 4. sezonu beklentinin altında, çok zayıf bir şekilde başlamıştı. Fakat sonradan temposunu giderek artırmayı başardı ve hiç beklemediğimiz bir şekilde bitti. Dizi, zaman atlamasından dolayı artık alışılmışın çok dışında olacak. En heyecan veren taraf ise atlanmış olunan 6 yıla dair görüntüleri görebilecek olmamız.

The 100 dizisi yaratıcısı olan Jason Rothenberg, bu konu ile ilgili olarak altı sene içerisinde çok havalı şeyler olduğunu ve bu konu hakkında başka da açıklama yapmak istemediğini belirtti. Geçmişte gerçekleşen olayları izleyip yaşananların karakterlerin gelişimlerine olan katkısını görmek, bunun farkına varmak da oldukça keyif verici olacak.

Ayrıca yeni sezon hakkında Rotherberg, biraz daha açıklama yaptı. Dünyanın artık yaşanabilir durumda olduğunu, nefes alınabilir durumda olduğunu söyledi. ‘Clarke’ın olduğu Eden Bahçesi hariç’ diyerek de ekleme yaptı. Clark ve Medi’nin hayatlarının eskisi gibi olmayacağının ve Eden Bahçesi için yapılacak savaşın bu sezonda gerçekleşeceğini vurguladı.

The 100’ın 5. sezonunun konusunun kabaca belirli olmasına rağmen şu an için elimizde çok fazla bir bilgi yok. Bu daha bizleri daha çok heyecanlandırıyor. Bizler The 100’ın tekrara düştüğünü düşünürken yapımcılar o kadar güzel bir değişime gittiler ki… Yeni sezonu merakla bekliyoruz. Gelecek olan yeni The 100 haberlerini sakın kaçırmayın!

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.