Bölüm Hakkında Yorumlar

Teen Wolf Final Bölümünde Neler Oldu? -İnceleme

MTV kanalının oldukça sevilen dizisi Teen Wolf 6. Sezon 20. bölümü ile finalini gerçekleştirdi. Bu fantastik kurt adam dizisi hemen hemen herkesin gönlünde yer edinmişti.

Teen Wolf Final Bölümü İncelemesi

Aşırı derecede detaya girmeyeceğim ama yine de final bölümünden biraz bahsetmek gerektiğini düşünüyorum. Teen Wolf 6. sezon 19. bölümü izleyen kişiler bilir: Scott ve Malia, Deucalion ile birlikte Anuk-Ite’ı yenebilmek amacı ile taktik almaya gitmişti. Tam da o esnada Monroe ve diğerleri bir saldırı yapmışlardı ve bölüm orada bitivermişti. Yeni bölümde ne yazık ki, aileden biri olarak kabul ettiğimiz Deucalion’u kaybettik.

Teen Wolf final bölümü başlangıcında özlemiş olduğumuz iki ismi gördük: Stiles ve Derek. Derek, gücünü uygulayarak ekibi oradan çıkarmayı başardı. Şunu da belirtmem gerekiyor ki her ikisini de çok fazla özlediğimi bu sahnede anladım. Gerard’ın hain planı devam ediyor iken Scott ve sürücüsü tuzağa düşmüş olan arkadaşlarını kurtarmak amacıyla her şeyi yapıyor.

Lydia bazı görüntüler görmüştü ve görüntülerde Peter, Derek ve Malia gibi isimler taşa dönüşmüştü. Bu da Scott’a bir fikir kazandırdı ve Anuk-Ite ile dövüşmenin bir yolunu buldu. Lydia ve Stiles, diğerlerini kurtarmaya çalışıyorken, Theo da Liam’ı kurtardı. Scott ise Anuk-Ite ile tek başına kaldı. Anuk-Ite tam kazandığını düşündüğü esnada Scott, son hamlesini yaptı ve kendi gözlerini kör etti. Anuk-Ite’nin giderek güç kazandığını anladı ve her şeyin farkına varıp yapmış olduğu planı hemen devreye soktu. Scott ve Anuk-Ite dövüşüyor iken Stiles geldi, külü savurdu ve bütün her şeyi bitirdi.

Diğer tarafta ise Gerard, Kate’i vurdu. Chris de Scott’ın her şeyi çözebildiğini e Gerard’ın yenildiğini söyledi. Chris tam çıkarken Kate dönüştü. Ne yazık ki sonrasını göremedik.

Finalin son sahnesinde ise genç bir kurdun Monroe’dan kaçıyor olduğunu fark ettik. Scott ve sürücüsü onu kurtararak sürülerine kattı.

Ayrıca son bir ekleme yapalım: MTV kanalı, Teen Wolf devamı olarak başka bir dizi ile yola devam edeceklerini açıklamıştı. Belki de bu güzel haber yüzümüzde biraz gülümseme yaratır. Devam dizisini heyecan ile bekliyoruz.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.