Haberler

Taciz İle Suçlanan Kevin Spacey, Eşcinsel Olduğunu Açıkladı

Kevin Spacey, oyuncu olan Anthony Rapp tarafından cinsel taciz ile suçlanıyordu. Bunun üzerine Kevin Spacey, şu ana kadar hemcinsleri ile romantik ilişkiler yaşadığını ve yaşamının geri kalanında da eşcinsel bir adam olarak yaşamaya devam etme kararını aldığını açıkladı.

Kevin Spacey, son senelerde yer almış olduğu yapımlar ile bütün dikkatleri üstüne çekiyordu. Anthony Rapp tarafından cinsel taciz ile suçlanmıştı ve bu yüzden de oldukça zor durumda kalmıştı. Tüm bunların üstüne Kevin Spacey, kendisinin Twitter hesabı üzerinden bir metin yayınladı. Bu metinde Anthony Rapp’ten bu uygunsuz davranışı sebebi ile özür diledi ve herkese eşcinsel olduğunu açıkladı.

Kevin Spacey’in yapmış olduğu açıklama şunlar yer aldı: ‘Anthony Rapp’in yeteneğine ve oyunculuğuna çok büyük bir hayranlık ve saygı duymaktayım. Rapp’in hikayesini dinledi ve şok içinde kaldım. Dürüst davranmam gerekirse 30 yılı geçmiş olan bir vakit önce yaşanmış bu olayı hiç hatırlamamaktayım. Fakat olaylar eğer dediği gibi gerçekleşmiş ise kendisine çok fazla sarhoş olduğum bu andaki davranışım sebebi ile en içten özürlerimi borçluyum. Bu kadar sene sebep olduğum duygular için ise çok özür dilerim. Ortaya çıkan bu hikâye, beni yaşamım ile ilgili diğer konuları da anlatmam için cesaretlendirdi. Özel yaşamım ile ilgili korumacı davrandığım için hakkımda birçok hikâyenin dolaşıyor olduğunun farkındayım. Hemcinslerim ile gayet romantik ilişkiler yaşadım, erkeklere âşık oldum. Şimdi ise yaşamımı eşcinsel bir erkek olarak devam ettirmeyi tercih ediyorum.’

Oyuncu Anthony Rapp, Buzfeed ‘e bir açıklama yaptı. Bu açıklamada henüz 14 yaşında iken Kevin Spacey’in evine gitmiş olduğunu ve büyük oyuncunun kendisini yatağa yatırıp üstüne çıkmış olduğunu öne sürmüştü. Anthony Rapp, olay yerinden hemen kaçtığını fakat yaşamış olduğu bu anı hiç kimseye anlatamadığını söylemişti.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.