Haberler

Taboo 2. Sezon’a Az Kaldı!

Yönetmenliğini ünlü yönetmen Ridley Scott’ın üstlendiği, başrolünde de karizmatik aktör Tom Hardy’nin yer aldığı Taboo konusu bakımından bir gizem ve gerilim dizisidir.

Taboo ilk sezon, kısa süre önce yayınlanan final bölümü ile sona ermişti. Şüphesiz olarak 2017 yılında yayın hayatına başlayan diziler içinde en iyilerinden olarak gösterebileceğimiz efsane Taboo dizisi, IMDB en iyi diziler sıralamasında 54. sıraya kadar yükselerek başarısını bir kez daha dizi dünyasına ve dizi izleyicilerine kanıtlamış oldu.

İlk sezonda, Londra’ya dönen Delaney’in, geçmişten gelen düşmanlarıyla ve ailesiyle ilgili öğrendikleriyle olan gerilim dolu mücadelesini merakla ve heyecanla izledik. Dizi takipçilerinin heyecanı, final bölümü sonrasında ise ikiye katlanmıştı. Dizi severler merakla yeni sezon hakkında yapılacak açıklamaları ve bilgileri bekliyorlar.

Tom Hardy’nin önümüzdeki dönemde iki ayrı filmin kadrosunda yer alması sebebiyle henüz çekimlerine başlanmayan bu dizinin çekimleri, önceki sezon göz önüne alınırsa yakında başlayacak diyebiliriz. Taboo 2. sezon onayını aldığı için, dizinin hayranları gönül rahatlığıyla diziyi bekleyebilir. Henüz yapımcılar veya yönetmen tarafından yapılmış  bir açıklama olmaması sebebi ile elde edilebilen net bir tarih göz önünde yok. Fakat kısa sürede gizem ve gerilim severlerin favorilerinden biri haline gelen dizinin, ilk sezonda olduğu gibi, önümüzdeki yılın ilk aylarında yeniden ekranlara çıkması, dizi severler ile buluşması bekleniyor.

 

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.