Haberler

Supergirl Dizisine Yeni Bir Karakter Eklendi!

The CW ekranlarında 2015 senesinde yayın hayatına başlamış olan Supergirl dizisi, çok yakında 3. sezonuna başlayacak. Yeni sezonda bizi bekleyen sürpriz de Supergirl oyuncuları arasına yeni bir isim katılması oldu.

Supergirl konusu bakımından Superman’in kuzeni olan Kara Danvers’in maceralarını işliyordu. Muhteşem yapımın yeni sezonunda ise SaturnGirl’ü de izleme fırsatına sahip olacağız. SaturnGirl’e Amy Jackson hayat verecek. Hayat verecek olduğu SaturnGirl karakteri, daha önce Smallville’de karşımıza çıkıp bizleri heyecanlandırmıştı. Ayrıca Amy Jackson’un da çoğunluğu Hint filmlerinden oluşan bir oyunculuk kariyeri var.

DC Comics dünyasının en önemli kadın kahramanlarından biri olan SaturnGirl, ayrıca da çizgi roman tarihinin ilk süper takım lideri olma özelliği ile de göz alıyor. Supergirl 3. Sezon oyuncu kadrosuna katılmış olan isimlerin arasında Amy Jackson’dan farklı olarak Carl Lumby (Justice League Series), Adrian Pasdar (Heroes, Near Dark), Yael Grobglas (Jane the Virgin, Jeruzalem) ve Odette Annable (House, Doğmamış) yer almakta. Kadroya eklenen bu yeni yetenekli isimler bizleri daha çok heyecanlandırıyor. 3. sezonu büyük bir sabır ve bir o kadar da merak ile bekliyoruz.

Supergirl 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

En çok beklenmekte olan sorunun cevabına gelelim. The CW kanalı genellikle dizilerinin izlenim sayılarına bakarak devam kararı alıyor. Bu sebep ile Supergirl’ün 3. sezonu olmayacak diye düşünüp üzülüyorduk. Fakat diziye sezon onayı geldi. Flash, Arrow gibi yapımlardan sonra en fazla dikkat çeken dizi haline gelmiş olan Supergirl’ün 3. sezon yayın tarihi belli oldu. Dizi, yeni sezonuna 9 Ekim 2017 tarihinde başlayacak.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.