Haberler

Stranger Things’ten Sadettin Teksoy’lu Fragman!

En güçlü online dizi platformlarından biri olan Netflix’in Stranger Things dizisinin yeni fragmanı yayınlandı. Bu fragman ise bizi oldukça şaşırttı ve yüzümüzde harika bir gülümseme yarattı. Çünkü yeni fragmanda Sadettin Teksoy ile karşılaştık!

Sadettin Teksoy, 90’lı senelerin en unutulmaz televizyoncularından birisi. Kendisi çok uzun zamandır ekranlarda karşımıza çıkmıyordu. Yabancı dizilerin yeni sezonlarının yayınlanmaya başladığı ve fragmanlarının paylaşıldığı bu şölen tadındaki dönemde, Netflix büyük bir sürpriz yaptı. Stranger Things fragmanı içerisinde Sadettin Teksoy ile karşılaştık.

Sadettin Teksoy, oldukça gizemli araştırma teknikleri ve de kendisine has olan üslubu ile Türkiye’de bir zamanlar çok popüler olan bir isimdi. Fragmanda gizem dolu olan kasabada yaşanmakta olan olayların tam da içinde yer alıyor olması Türkiye’de büyük heyecana sebep oldu.

Yapım firması, yeni fragmanda da ‘Hawkins’te bütün her şey giderek tuhaf bir hal almaya başlamıştır. Araştırmacı gazeteci olan Sadettin Teksoy, Hawkins’te yaşanmakta olan bu gizemi çözmek amacı ile olay yerine doğru ilerler.’ açıklamasını yaptı.

Stranger Things çok yakın bir zamanda bir başka fragman yayınlamıştı. Bu fragmanda da Barış Manço’nun Dönence adlı şarkısını kullanmışlardı.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.