Haberler

Stranger Things’te Barış Manço Şarkısı!

Netflix Türkiye bizleri gururlandıracak bir adım attı. Gururlandığımız kadar da nostoljik anlar yaşadık hatta. Netflix Türkiye, ikinci sezonuna çok az bir süre kalmış olan Stranger Things dizisi için Barış Manço’lu bir tanıtım yapıp yayınladı.

Harika dizis Stranger Things’in yeni sezonuna çok kısa bir süre kaldı. Online dizi ve film platformu olan Netflix Türkiye, ilgi ile izlenen ve takip edilen bu dizinin tanıtımını Barış Manço’nun ünlü ‘Dönence’ şarkısı ile yaptı. Netflix Türkiye, dizinin fragmanını sosyal medya üzeirnden; resmi Twitter hesabından yayınladı.

Stranger Things 1. sezon konusu bakımından küçük bir kasabada yaşamakta olan bir çocuğun kaybolma hikayesini merkezine almıştı.
Finn Wolfhard, David Harbour ve Winona Ryder gibi oldukça yetenekli oyuncuların rol aldığı dizinin 1. sezonunda, küçük bir kasabada yaşayan bir çocuk kayboluyor. Sonrasında da gizli deneyler, ürkütücü doğaüstü güçler ve de oldukça tuhaf bir kız çocuğunun da içinde bulunduğu gizemler gün yüzüne çıkıyor.
Barış Manço’nun Sözüm Meclisten Dışarı isimli albümünde bulunmakta olan ve de 1991 senesinde hayranları ile buluşturulan Dönence şarkısı ile Netflix’in Türkiye izleyicisinin ilgisini çekmeye yönelik bir çalışma olarak görülmekte.
1980’li senelerin korku filmlerine fazlası ile benzemekte olan bu gerilim dizisinin yeni sezonuna ait olan bütün bölümler 27 ekim günü tek seferde yayınlanacak ve izleyici ile buluşturulacak.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.