Bölüm Hakkında Yorumlar

Stranger Things Yaratıcıları 3. Sezon ve Tartışmalı Bölüm Hakkında Bilgi Verdi!

Stranger Things dizisi ekibi ile oyuncuları geçen Cumartesi günü Los Angelas’ta yapılmış olan Vulture Festivali’ne katıldı. Burada da ekip ve oyuncular, tahmin edildiği gibi en gözde konuklardan oldu. Ekip, ‘Stranger Things: Inside the Upside Down’ başlıklı olan bir panele katıldı. Panelde, Stranger Things 2. sezon kamera arkası hakkında ve gelecek sezonun olası senaryoları üstüne konuşuldu.

Dizinin yaratıcılarından Ross ve Matt Duffer kardeşler, 2. sezonun oldukça tartışılan bölümü olan ‘The Lost Sister’ hakkında tekrardan bir konuşma yaptı. Hikâyeyi Hawkins’in dışarısına taşıdığı için eleştiri yağmuruna tutulan 7. bölüm, Duffer kardeşlere göre Eleven karakterinin gelişimini işlemek adına fazlasıyla gerekli olan bir bölüm durumunda idi. Duffer kardeşler, bu bölümde Eleven karakterinin ablası olarak hikâyeye katılan ve Linnea Berthelsen’in hayata geçirdiği Kali karakterinin Stranger Things 3. sezon içerisinde de bulunacağı iddiasını onayladı.

3. sezon prodüksiyonu için ilk adımların atıldığını belirten Duffer kardeşler, senaryonun bölümler çekildikçe ve yazıldıkça nasıl değişiyor olduğunu da örnekler vererek göz önüne serdi. Planlanana göre söz konusu olan bölüm ‘The Lost Brother’ ismini taşıyacaktı ve Eleven karakteri bir ağabeyi olduğunu öğrenmiş olacaktı. İlk başlarda 30’lu yaşlarda olan erkek oyuncular ile oyuncu seçmelerine katıldıklarını belirten Matt Duffer, hayal ettikleri ilginçlikte bulunan birisi ile karşılaşmadıklarını söyledi. Bu sebeple de yaş aralığını geniş tutup kadın oyuncu üstünden yol almaya karar kıldıklarını belirtti.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.