Haberler

Stranger Things 2. Sezon Hikayesi Belli Oldu!

Stanger Things’e ait olan resmi sosyal medya hesabından Stranger Things 2. sezon için yeni bir poster paylaşıldı.

Netflix’in Stranger Things dizisi 80’li senelerin havasını tüm benliği ile içinde barındırıyor. Bu samimi dizinin yeni sezonuna ise artık sayılı günler kalmış durumda. 27 Ekim tarihinde, Cadılar Bayramı’ndan hemen önce 2. sezonun bütün bölümleri izleyiciye sunulmuş olunacak. 27 Ekim günü gelene kadar da Netflix, yeni sezonu için tanıtım faaliyetlerine ara vermiyor. Stranger Things’e ait olan resmi Twitter hesabı üzerinden geçtiğimiz gece yeni sezon için yeni bir poster yayımlandı.

Stranger Things 2. Sezon Posteri

Posterde David Harbour’un hayata geçirdiği Jim Hooper karakterini görmekteyiz. Hooper, gece yarısı vaktinde tüyler ürperten ve karanlık bir balkabağı tarlasının tam da ortasında duruyor. Elinde ise bir el feneri var ve bir şeyleri aramakta olduğunu, o şeylerin peşinden gittiğini görüyoruz.

2. Sezonun Hikayesi ve Cadılar Bayramı

Resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan tweetin hemen altında da Cadılar Bayramı’nda çocukların zillere basıp şeker istemeleri geleneğine değinilmiş. ‘Şeker mi şaka mı’ ibaresi kullanılmış. Bunun izleyiciye verilen bir mesaj olduğunu düşünüyoruz.

Dizinin meraklandırıcı ikinci sezon fragmanında görmüş olduğumuz bazı sahnelere baktığımızda, yeni sezonun hikayesinde Cadılar Bayramı önemli bir yerde bulunmakta. Paylaşılan bu posterin bu sebep ile yeni sezon formatına uyumlu olduğunu belirtmekte fayda var.

Stranger Things oyuncuları arasına Paul Reiser, Linnea Berthelsen, Brett Gelman, Will Chase, Rob Morgan ve Dacre Montgomery gibi pek çok yenetekli oyuncu katıldı. Ayrıca Stranger Things yeni sezon hikayesi 1984 sonbaharında yaşanacak. İlk sezon ise 1983 senesinde yaşanmıştı.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.