Haberler

Spacey’in Taciz Olayı Sebebiyle House of Cards İptal Edildi!

Geçtiğimiz günlerde yetenekli oyuncu Anthony Rapp (Star Trek: Discovery) henüz 14 yaşında iken usta oyuncu olan Kevin Spacey’in cinsel tacizine uğradığını herkese açıklamıştı. Sonrasında da bütün gözler Kevin Spacey’e çevrilmiş durumdaydı. Bu iddia basında çok büyük bir yankı uyandırmıştı ve tıpkı bir bomba etkisi yaratmıştı. Bunların üzerine Kevin Spacey bir metin yayınladı. Bu metinde Anthony Rapp’ten özür dilemiş, cinsel taciz olayını hatırlamadığını da belirtip eşcinsel olduğunu herkese açıklamıştı.

Deadline’da bu konu ile ilgili de olan bir haber yayınlandı. Bu habere göre Netflix, Kevin Space’in başrolünde yer alıyor olduğu House of Cards dizisini iptal etmekte karar kıldı. Yani yapım 2018 senesinde yayınlanacak olan 6. sezonundan sonra televizyon ekranlarına ve izleyicilerine veda etmiş olacak. Yapımcı şirket olan Media Rights Capital ve Netflix, teknik ekibi ve oyuncuları telefon ile aradı ve alınan iptal kararını duyurdu. Sonrasında Kevin Spacey hakkında çıkan haberlerden endişe duymakta olan Netflix platformu ve Media Rights Capital görevlileri, House of Cards çekimlerinin yapılıyor olduğu Baltimore’a gitti. Burada teknik ekip ve oyuncular ile buluştular. Bu esnada ise Kevin Spacey’in sette bulunmadığının da altı çizildi.

Ayrıca Deadline, Kevin Spacey’in başrolünde yer alacak olduğu bir Netflix filmi olan Gore için de her an bir iptal kararının gelebileceğini duyurdu.

Kevin Spacey’in hayranları gün yüzüne çıkan bu taciz olayı sebebi ile Spacey’e oldukça kızgındı. Spacey şimdi de bir dizi ve filmin iptaline sebep oldu. Bu durum da hayranlarını oldukça kızdıracak gibi görünüyor.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.