Haberler

Sömürüye Karşı Çıkan Bir Peder! Damnation Geliyor!

İlk bölümü 7 Kasım 2017 tarihinde USA Network aracılığı ile izleyicinin beğenisine sunulacak olan Damnation dizisi şimdiden ilgi odağı olmaya başladı. Dizinin ilk sezonu 6 bölümden oluşacak. Henüz 2. sezon için onay alınmamış durumda. Damnation konusu bakımından bir dönem draması dizisidir ve suç türünü de başarı ile işleyecek olduğuna inanmaktayız. Dizinin yapımcıları arasında Longmire yapımından aşina olduğumuz Tony Tost ve Daredevil’den tanıdığımız Adam Kane bulunmaktadır. Dizinin senaristliğini de Tony Tost üstlenmektedir. Damnation oyuncuları arasında Örümcek Adam-Eve Dönüş’ten tanıdığımız Logan Marshall-Green  ve Sons Of Anarchy yapımından aşina olduğumuz, güzelliği ile kendine hayran bırakan Sarah Jones bulunmaktadır.

Damnation Dizi Konusu

Bir dönem draması olarak karşımıza çıkacak ve 1930’lu senelerde geçecek olan Damnation 1. sezon bölümleri dikkatli bir biçimde, büyük bir titizlik ile çekilecek. Mevcut olan hikaye, epik tarafları sebebi ile dizide, fantastik bir olay örgüsüne sahip olacak diye düşünüyoruz.

1930’lu senelerde çalışanlarını büyük bir baskı ile sömürmekte olan işveren kişilere karşı koymayı amaç edinen rahip Seth Davenport, bu sefer çok ses getirecek bir eylemin hazırlığını yapmaktadır. Ne yazık ki bu iş sandığı kadar kolay olmayacaktır. Çünkü Turner adındaki bir karakter, grev yapanları, hak arayanları bastırmak amacı ile koz halindedir. Rahip Seth’in gururlu mücadelesini başarıya ulaştırmak amacı ile çıktığı yolda karşısında duran Turner ile olan hikayesi, Damnation dizisinin derinliğini ve mesajını bizlere gösteriyor.

Bu harika dizi ile buluşmak için 7 Kasım’ı beklememiz gerekiyor. Biz izleyicilere düşen tek görev de dizi hakkındaki haberleri ve gelişmeleri takip etmek.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.