Haberler

Smallville’nin Sevilen Oyuncusu Seks Mezhebinin Başı Çıktı!

ABD’de ‘seks mezhebi’ olarak bilinmekte olan yasa dışı seks zinciri hakkında açılan bir soruşturmada, Smallvile dizisinin yıldız oyuncularından Allison Mack’in örgütün başlarından biri olduğu gün yüzüne çıktı. Superman’in gençliğinin anlatılıyor olduğu fantastik dizideki başkarakter Clark Kent’in en yakın dostunu canlandıran Allison Mack, gerçek yaşamında bir seks mezhebinin yönetiminde bulunan en üst düzeyde yetkili iki isimden birisi olduğu ortaya çıktı. Güzel oyuncunun masum yüzünün ardında sakladığı durum, hayranlarını şaşkına döndürdü. Oyuncu hakkında çok farklı ve ciddi iddialar öne sürülmekte.

Allison Mack’e, seks zincirinin ikinci yöneticisi olma, darp, şiddet ve dağlama suçları sebebi ile soruşturma açıldı.

Allisn Mack, başında Keith Raniere’ın bulunduğu NXIVM adlı şirkette bulunuyor. Ama şirket temelde bir seks mezhebinin finansal kaynağı olarak bilinmekte. NXIVM adlı şirketin ve gizli mezhebin tüm kirli sırlarını ortaya çıkaran kişi ise bu şirketin eski bir çalışanı olan Frank Parlato. Parlato’nun anlattığı şeyler de kan dondurucu.

Mezhepte Erkek Üye Yasak

Bu seks mezhebinin bütün üyeleri kadın olmak zorunda. Mezhebe girmek asla kolay değil. Mezhebe girmek isteyen kadınlar kesinlikle zayıf olmak zorunda. Çünkü Raniere, zayıf olan kadınları seviyor. Mezhebe dahil olan tüm kadınlar, hayatlarına günde 500-800 kalori ile devam etmek zorunda kalıyor.

Kızgın Bir Demirle Damga Vuruyorlar

Mezhebe girmek için ilk baş tamamıyla soyunmuş olan kadınlar onay almakta. Onaydan sonra oyuncu Allison Mack, yeni üyeleri kızgın bir demir ile dağlıyor. Demirde bir damga bulunuyor ve o damgada Keith Raniere ve Allison Mack’ın isimlerinin baş harfleri bulunuyor.

Ayrıca bu seks zincirinin kölelerinden biri olan isim de eski aksiyon filmlerinin harika oyuncusu Catherine Oxenburg’ün kızı olan India.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.