Haberler

Shameless’ın 8. Sezonu Yolda!

Son dönemin en popüler komedi dizilerinden olan Shameless, kısa bir süre sonra yeniden seyirciyle buluşacak. Amerika’nın varoşlarında yaşayan Gallagher ailesinin başından geçen olayları anlatan dizi, fazlasıyla ilgi çekiyor. Showtime kanalında yayınlanan dizinin ülkemizde ve dünya genelinde hatırı sayılır bir takipçi kitlesi bulunuyor.

Aynı adlı İngiliz dizisinden uyarlanan dizinin şüphesiz Amerikan versiyonu daha fazla beğenildi ve izlenildi. Sorumsuz baba Frank Gallagher ve çocuklarının verdiği yaşam mücadelesini başarılı bir mizah dili ile izleyiciye aktaran Shameless konusu bakımından yayınlandığı her dönemde izleyenlerin favorisi konumunda yer aldı. Dizinin yeni sezonuna kısa bir süre kalmışken ülkemizde, diziyi daha fazla kitleye ulaştıran ve gündeme oturmasını sağlayan bir olay gerçekleşti. Dizinin Türkiye uyarlamasının yayınlanacağı uzun süredir konuşulan bir iddiaydı. Yayınlanan fragman ile bu iddia hayat buldu. Fragmanın, bizlerin Shameless’a olan özlemini artırmak harici pek bir etkisi olmadığını belirtmek gerekir.

Son sezonda Frank ve Fiona’nın arası geçmişe kıyasla daha da açılmıştı. Şimdiye kadar birbirinden nefret eden iki karakter olarak yansıtılan Fiona ve Frank son bölümler ile birlikte bütün bağlarını kopartmış ve tamamen iki düşman konumuna gelmişti. Fakat dizinin genel işleyişini göz önüne aldığımızda bu düşmanlığın uzun sürmeyeceğini düşünebiliriz. Gelecek sezon bu ikilinin arasındaki buzların çözülmesini bekliyoruz. Bu ikilinin mücadelesi, Lip’in hayatını nasıl sürdüreceği Ian, Carl ve Debbie’nin neler yapacağı, hayatlarında nelerin değiştiğini göreceğimiz tarih ise 5 Kasım. Yayınlanan kısa tanıtım videosunda verilen bilgiye göre fenomen komedi dizisinin yeni sezonu olan Shameless 8. sezon, 5 Kasım’da ekranlarda olacak.

 

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.