Haberler

Shameless İlk Fragmanı Yayınladı!

Shameless 8. sezon ile ekranlara dönüp izleyici ile kavuşmaya hazırlanıyor. Dizinin ilk fragmanı izleyici ile buluşmuş durumda. Yayın hayatına girmiş olduğu günden beri çok geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Shameless dizisi, hafızalara, Gallagher ailesinin her bir üyesi üzerinden giderek sistem eleştirisi yapması ile ve karakterlerin yaşamış olduğu uç noktaları çarpıcı bir biçimde göstermesi ile kazınmıştı.

Ayrıca tüm bunlarla birlikte geçtiğimiz sene bir olay olmuştu. Emmy Rossum, gayet haklı bir gerekçe sunarak rol arkadaşı olan William H. Macy ile aynı miktarda bir maaş almak istemişti. Bu girişiminin sonucunda ise Emmy Rossum, rol arkadaşı olan William H. Macy ile aynı miktarda maaş almaya başlamıştı. Bu olay sosyal medyada da uzun bir süre konuşulmuştu.

Tüm bu bilgilerin ışığı içerisinde, dizinin yeni sezonunda da bizleri çok farklı ve ilginç olayların bekliyor olabileceğini belirtebiliriz. Ian’ın Trevor ile arası baya açılmıştı. Ian’ın Trevor ile nasıl arasını düzelteceğini, ne zaman eskisi gibi olabileceği öğrenmek için sabırsızlanıyoruz. Ayrıca yeni sezonda, Frank’ın aldığı uyuşturucuların etkisi ile ailesine ne gibi bir biçimde yardımcı olacağını ve de Debbie’nin yaşamını nasıl şekillendirecek olduğunu göreceğiz. Büyük bir merak ve sabırsızlık içerisinde Shameless’ın yeni sezonunu bekliyoruz.

Shameless 8. sezonu 5 Kasım günü yayınlanacak ve Showtime kanalı aracılığı ile izleyici ile buluşacak. Ayrıca yeni sezon 12 bölümden meydana gelecek. Yayınlamış olan fragmanı izlemeyi sakın unutmayın!

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.