Haberler

Shameless 9. Sezon Onayını Kaptı!

Sonunda 8. sezonuna kavuşmuş olduğumuz efsane dizi Shameless 9. sezon onayını şimdiden kapmış durumda! ‘Dizi evreninde bayram havası yaşanıyor’ diyebiliriz.

2004 senesi ile 2013 senesi arasında 11 sezon boyu Channel 4 kanalı aracılığıyla izleyiciyle buluşturulan Shameless dizisinin aynı isimli Amerikan uyarlaması, değişik ve çekici tarzı ile yayınlandığı ilk günden itibaren çok sevilerek takip edilmekte.

Geçen Pazar akşamı yayınlanmış olan Shameless 8. sezon 1. bölüm ile televizyon ekranlarına harika bir dönüş yapan dizi, uzun zamandır kavuşmayı bekleyen izleyicilerini oldukça mutlu etmişti. Ama gördüğümüz üzere dizi, sadece izleyici kitlesini değil, bir taraftan da yapımcı olan kanal Showtime’ı da oldukça sevindirmeyi başarıyor.

Shameless 9. Sezon Onayı Aldı!

Shameless 8. sezon ilk bölüm 1,86 milyon izleyiciye ulaşıp 7. sezon prömiyerinin yüzde 50 kadar üzerinde büyük bir açılışa imza attı. Genel olarak da sadece 3. sezonun açılışının altında kalmış olan 8. sezon ilk bölümü kanal yöneticilerini pek fazla memnun etmemiş durumda. 9. sezon onayı da bu sebep ile çıktı diye düşünmekteyiz.

Shameless 8. Sezon Konusu

Frank’ın kafası, kullandığı uyuşturucular sebebi ile oldukça bulanıktı. Bu sezonda Frank, ailesine yardımcı olmaya karar veriyor. Fiona da kendisinin gayet iyi bir ev sahibi olmasının diğer insanlar için farklı anlamlara geldiğinin farkına varır ve çok zor kararlar ile yüzleşmek zorundan kalacaktır. Ayrıca Lip, ayık kalmak amacı ile elinden gelen tüm her şeyi yapmaya karar vermektedir. Ian da Trevor ile arasının düzelebilmesi için çabalıyor, Debbie ise kendi yolunda ilerleyerek kendi geleceğini inşa etmeye başlayacak.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.