İncelemeler

Requiem – Tanıtım

İlk bölümü ile Kasım ayında buluşacak olduğumuz dizi BBC platformu aracılığı ile ekranlara kavuşacak. Diziye kavuşmamıza çok az kalmış durumda. İlk sezonu 6 bölümden oluşacak ve her bölümün ortalama gösterim süresi 60 dakika kadar olacak. Requiem konusu bakımından psikolojik, fantastik ve drama türlerini başarı ile işleyecek. Requiem oyuncuları arasında Sian Reese-Williams (Emmerdale Farm, 35 Diwrnod) ve Brochan Evans (Hinterland) gibi başarılı ve yetenekli oyuncular bulunuyor. Dizinin yapımcılığını Susan Breen (The Bill, Bel’s Boys) ve Christopher Aird (Hotel Babylon, One of Us) yapıyor. Dizinin senaristliğini Blake Ayshford (Home and Away, Cut Snake) ve Kris Mrksa (Glitch, The Secret Life of Us) üstleniyor.

Requiem Dizi Konusu

Requiem dizisi bir psikolojik gerilim dizisidir. Dizinin etkileyici hikayesi 1994 senesinde başlıyor. Bu sene, henüz daha yeni yürümeye başlamış olan bir kız çocuğu Galler’de bulunan bir köy içerisinde kaybolur. Bundan tam 23 sene sonra da yetenekli ve genç bir kızın yaşamı, annesinin intihar etmesi ile dengesini kaybeder. Bu olayın üzerine de genç kız kendisi ve geçmişi hakkında tüm yaşanmışlıklarını ve bildiklerini sorgular. Bu sorgulama ise onu Galler köyüne doğru sürükler. Böylece zorlu mücadele başlar.

Requiem Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Requiem ile BBC kanalında, Kasım ayında buluşacağız. Henüz yayın günü ile ilgili bir bilgi bulunmuyor. Dizi ile ilgili gelecek olan haberleri sıkı sıkıya takip etmekteyiz.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.