Haberler

Ray Donovan 6. Sezon Onayını Aldı!

Ray Donovan dizisi Showtime’ın uzun soluk dizilerinden birisi. İlgiyle izliyor olduğumuz bu güzel dizi hakkında harika bir habere ulaştık. Ray Donovan 6. sezon onayını almış durumda! Fakat bu yeni sezon onayı bir kısmı gayet mutlu eder iken diğer bir kısmı ise hiç mutlu etmedi. Yeni sezon onayına sevinmeyen kitle, dizinin tüm hikayesinin tükenmiş olduğunu ve artık anlatılacak bir hikayesinin kalmamış olduğunu düşünüyor. Durum böyleyken bu kitleye hak verebiliriz. Fakat kanal yönetimi ve de yapımcılar bu durumu önceden düşünmüşler. Yapılan açıklamalara göre dizinin 6. sezonu New York’ta geçecek.

Ray Donovan dizisinin onay alması aslında bir açıdan da şaşırtıcı oldu diyebiliriz. Ray Donovan 5. sezon yayını boyunca ne yazık ki en düşük reytinglerini getirmişti. Fakat bu durum dijital platformlarda hesaplandığı vakit kaybın çok ciddi oranda yaşanmadığı belirtilmekte.

Dizinin yeni sezonu toplamda 12 bölümden oluşacak. Yeni sezon çekimleri ise 2018 senesinin baharında New York’ta başlatılacak. Önümüzdeki sene Eylül ayında da izleyici ile buluşturulacağı tahmin ediliyor.

Ray Donovan Konusu

Ray Donovan dizisi konusu bakımından suç ve drama türlerini başarılı bir şekilde işlemekte.

Dizide ünlü ve de zengin insanların problemlerini halleden ve bir taraftan da aile yaşamını dengede tutmak için çabalayan bir adamın hikayesi merkeze alınıyor. Ray Donovan bir hukuk şirketine bağlı olarak iş yapmaktadır ve problemleri hallederken girmiş olduğu hiçbir işten temiz biçimde çıkamamaktadır. Ahlaki duyguları da giderek batağa saplanmaya başlar ve bu durum sebebi ile karısı ve çocuklarına karşı da farklı davranmaya başlar. İç dünyasında baş gösteren düzensizlikler ve tutarsızlıklar, çok hızlı bir şekilde çevresinde beliren her şeyi değiştirmektedir.  Dizide Ray Donovan’ın zorlu hayatını ve iç çatışmasını tüm detayları ile görmekteyiz.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.