Haberler

Philip K. Dick’s Electric Dreams -Tanıtım

Bu dizi sezonunda, ekranlara birçok yeni dizi katıldı. Fakat içlerinden biri en çok merak uyandıran ve ilgiyi çekmeyi başaran dizi belli oldu. Philip K. Dick’s Electric Dreams kısa bir süre sonra CBS ve Amazon işbirliği ile ekranlarda olacak. Bu yeni bilim-kurgu dizisi Philip K. Dick’s Electiric Dreams konusu ve işleyeceği hikâyeler ile fazlasıyla ilgi çekiyor. Adından da anlaşılacağı üzere ünlü bilim kurgu yazarı Philip K. Dick’in hikâyeleri, bu dizinin konusunu oluşturacak. Her bölüm, yazarın farklı bir bilim-kurgu hikâyesi işlenecek.

Yapım konusu ve konsepti ile izleyicide merak uyandırmayı başardı. Öncelikle dizinin ilk sezon bölümlerinin isimleri hakkında bilgi verip ardından ilk bölüm hakkında konuşmak istiyoruz. Bölüm isimlerinin yer aldığı listeyle başlayalım;

  1. The Hood Maker
  2. Impossible Planet
  3. The Commuter
  4. Real Life
  5. Crazy Diamond
  6. Human is
  7. Kill All Others
  8. Autofac
  9. Safe&Sound
  10. Father Thing

Birinci bölümün konusu, genel olarak, gelişmiş teknolojiye sahip olmayan bir uygarlığın uzun mesafe iletişim için mutant telepatlara ihtiyaç duyması ve daha sonrasında bu telepatların, güçlerinin yan etkileri ile olan mücadelesi. Bu konu, iki dedektifin çalışmaları üzerinden işleniyor.

Bu yeni yapım ele aldığı hikâyelerle ilgimizi çekmeyi başardı. Dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşacak. Yayın hayatına iki gün sonra, yani 17 Eylül’de başlayacak bu yapımı büyük bir heyecan ve merak içinde bekliyoruz.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.