Haberler

Peaky Blinders’tan 4. Sezon Fragmanı Geldi

Son dönemin en efsane dizilerinden olan Peaky Blinders 4. sezon ile kısa süre sonra bizlerle olacak. Dizi takipçilerinin merak ve heyecanı her geçen gün biraz daha artıyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragman ile bu merak ve heyecan zirve noktasına ulaştı. Şimdi, yayınlanan Peaky Blinders 4. sezon fragmanı ile ilgili öne çıkan noktaları ele alalım.

Öncelikle fragmanın ilk saniyelerinde karşımıza Thomas Shelby çıkıyor. Thomas, yaptığı konuşmada “Aramızdaki savaşı bitirmenin zamanı geldi” diyor. Burada 3. sezon final bölümünden yola çıkarak bu sözleri aile bireylerine söylediğini tahmin ediyoruz. Fragmanda bir sonraki sahnede karşımıza yeni bir karakter çıkıyor. Buradan anlayabileceğimiz üzere Peaky Blinders başına belalar almaya devam ediyor. Fragman da fazlasıyla etkili iki sahne bulunuyor ilki Polly’nin idam ediliyor gibi göründüğü sahne, umarız Polly bu sezon da aramızdan ayrılmaz. Bir diğer duygusal sahne ise John’un korkmuş bir şekilde “Hepimiz için geliyorlar dediği sahne”. Bu sahneden sonra Arthur’un “Kimin ölüp kimin yaşayacağına biz karar vermeyeceğiz” dediği sahneleri görüyoruz. Yayınlanan fragman gelecek sezon için birçok ipucu barındırıyor. Elbette fragmandan anlaşılabileceği üzere en önemli nokta gelecek sezon aksiyon dolu olacak ve dizi hayranlarını üzmeyecek. Fragmanda bizi özellikle mutlu eden bir nokta ise Tom Hardy’nin görünmüş olması. Bu sezon nasıl bir yolda kendisini izleyeceğimizi bilmiyoruz ama Tom Hardy’i bir sezon daha Peaky Blinders’ta görmek oldukça keyif verici.

Peaky Blinders 4. sezon ne zaman çıkacak sorusunun cevabı ise hala netlik kazanmadı. Fakat elde edilen bilgilere göre 30 Ekim tarihinde Peaky Blinders 4. sezon prömiyerinin yapılması bekleniyor.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.