Haberler

Peaky Blinders’ın 4. Sezonuna Az Kaldı

Peaky Blinders, uzun bir aradan sonra ekranlara dönüyor. Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında iki yeni sezon  için onay alan dizinin yeni sezon çekimleri Mart ayında başlamıştı.

Karizmatik ve de cesur olan çete lideri Thomas Shelby ve ailesinin maceralarına kavuşmamıza sayılı günler kaldı. Henüz net bir açıklama olmasa da geçtiğimiz sezon akışlarını göz önüne aldığımızda Peaky Blinders’a olan özlemimizin, Peaky Blinders 4. sezon ile Ekim ayında son bulacağını söyleyebiliriz.

1920’li senelerin Birmingham’ında geçen dizinin yeni sezon çekimlerinden gelen görüntüleri ve önceki sezonu da göz önüne alırsak, bu sezonda da heyecan, üstümüzden hiç eksilmeyecek. Peaky Blinders 3. sezon finali, tüm izleyicileri şok eden bir olay içermekteydi. Thomas Shelby, polisler ile yaptığı anlaşma sonucunda Arthur ve diğer çete üyelerini kandırarak onları kendi elleriyle polise teslim etmişti. Bu sahneyi izlerken bizler de tıpkı Arthur gibi büyük bir şok yaşamıştık. Thomas, ağabeyi Arthur’a her şeyin onların iyiliği için olduğunu söylemiş  ve direnmemeleri gerektiğini belirtmişti. Gerçekten de olayın böyle olup olmadığını öğrenmemize çok  az kaldı.

Önceki sezonlarda şunları görmüştük: Thomas Shelby’nin her zaman başka bir planı daha vardır ve Peaky Blinders, asla oyuna getirilemez. Bu sezonda da tüm düşmanlarına karşı Thomas Shelby’nin asil duruşu ile mücadelesini izlemek için sabırsızlıkla bekliyoruz. Peaky Blinders konusu, konuyu işleyişi ve muhteşem karakterleri ile bizleri büyülemeye devam edeceğe benziyor.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.