Haberler

Ozark 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix platformunun dizileri arasında gayet popüler olan Ozark, ilk sezonu ile izlenme rekorları kırdı. Durum böyle olunca hepimizin aklına ‘Ozark 2. sezon ne zaman başlayacak?’ sorusu geldi.

Ozark dizisi, 21 Temmuz 2017 tarihinde başladı ve Türkiye’de de fazlasıyla ilgi gördü. Dizinin yeni sezonu hakkındaki bilgiler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Yazımızda Ozark 2. sezon hakkında tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Ozark 2. Sezon Onayını Alacak Mı?

Netflix platformunun belki de en iyi yapımlarından biri olarak sayabileceğimiz Ozark dizisi, büyük bir kitle tarafından ilgi ile takip ediliyor. Ozark 1. sezon geride kaldı ve şimdi herkes yeni sezon ile ilgili haberleri bekliyor.

Netflix ne yazık ki şu an için izleyiciyi meraklandırmayı seçmiş durumda. Bir taktik olarak henüz dizinin yeni sezon tarihi açıklanmadı. Fakat şundan eminim ki Ozark dizisi uzun soluklu bir dizi olacak. Yeni sezon onayının da çok yakın bir zamanda geleceğini düşünüyorum. Böyle düşünmemin sebeplerinden biri ise IMDB’de Game of Thrones dizisinden sonraki en yüksek puana sahip olması.

Oxark dizisinin yapımcıları (Mark Williams, Bill Dubuque) zor günler geçiriyor çünkü sosyal medya hesapları mesajlar ile dolup taşıyor. Yapımcılar dayanamayıp çok kısa bir süre sonra yeni sezon fragmanını yayınlarsa hiç şaşırmam diyebilirim.

Ozark Dizi Konusu

Ozark konusu bakımından Breaking Bad ile Narcos dizilerinin bir karışımı olarak duruyor. Dizide tehlikeli bir yaşam sürdüren ve oldukça karanlık işleri olan bir hayatın içerisine giriyoruz.

Ozark’ın başrol oyuncusu ünlü aktör Jason Bateman ve kadın yardımcı başrol oyuncusu da Laura Linney. Ozark 2. sezonda da başrol oyuncuları hakkında bir değişim olmayacağını düşünüyorum. Dizinin, 2018 senesinin Nisan ayının sonlarında başlayacak olduğunu da tahmin etmekteyim.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.