Bölüm Hakkında Yorumlar

Outcast 2. Sezon 8.Bölüm’de Neler Olacak ?

Son zamanların izlenme rekorları kırmakta olan Outcast’ ın 2. Sezon 8.Bölüm ‘ ü 30 Mayıs Salı günü yayınlanacaktır. Bir merakla beklenilen 8. Bölümde acaba neler olacak? The Walking Dead ‘ in yaratıcısı olarak bilinen Robert tarafından yazılıp çizilen dizi Türkiye tarafından da büyük bir ilgi topladı.

7. Bölüm neler olmuştu – Özet

Her geçen gün gittikçe kötüleşen Roma, Kyle’nin başını yakmaktadır. Kyle ailesini bir arada güvenli bir şekilde tutmaya çalışırken gelecek bölüm de yüzleşeceği bir çok kişinin olduğunu dile getirebiliriz. Bu esnada Şef Glies ise eşinin büyük bir felaket içerisin de olduğunu fark eder.


GIF

8. Bölüm Neler olacaktır?

Yabancı dizi haberleri olarak, her geçen günü sıklıkla takip ediyoruz. Doktor Park ‘ ın planlarını elbette merakla bekliyoruz fakat planların hızlı bir şekilde büyümesiyle Anderson ve Sidney yüz yüze gelerek yüzleşmeye başlarlar. Bu esnada ise Kyle, gizemli bilinen güçleri ile yüzleşmeye çalışmak için harekete geçer.

YAZAR HAKKINDA

Yabancı dizi haberleri ile alakalı olarak açtığımız bu sitede tüm yazılar benim tarafımdan yazılmaktadır. Kendimden bahsetmeyi pek sevmem ama Prison Break hastasıyım. :)

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.