İncelemeler

No Activity – Tanıtım

İlk bölümü 22 Ekim 2015 tarihinde yayınlanan dizi, izleyici ile Avustralya’nın online abone kanalı olan Stan aracılığı ile buluşturuldu. Dizinin 2 sezonu yayınlanmış durumda ve her sezon 6 bölümden oluşuyor. Her bölümün ortalama gösterim süresi de 23 dakika kadar. No Activity konusu bakımından suç ve komedi türlerini bir araya getirip başarılı şekilde işliyor. No Activity oyuncuları arasında Patrick Brammal (Glitch, Offspring), Darren Gilshenan (Dark City, Swinger) ve Genevieve Morris (Comedy Inc., Little Acorns) gibi oldukça yetenekli ve başarılı oyuncular yer alıyor. Dizinin yapımcılığını Rob Gilson (Primal, The Animal Condition) yapıyor. Dizinin senaristliğini üstlenen Trent O’Donnell (New Girl, Review) ve Patrick Brammal aynı zamanda dizinin yaratıcıları olarak da diziye imzalarını atıyor. No Activity IMDb puanı da 7,9.

No Activity Dizisi Konusu

No Activity, çok büyük bir uyuşturucu kartelinin çökmesi üstüne kurulu bir dizi. Ayrıca dizi, birbirleri ile fazlasıyla vakit geçirmekte olan, oldukça talihsiz iki düşük rütbeye sahip polisi merkeze alıyor. Dizide bir yandan suç dünyası içerisinde geriliyoruz, bir yandan da bu iki polisin birbiriyle olan ilişkisi ile gülme krizlerine giriyoruz.

No Activity 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

No Activity 3. sezon yayın tarihi olarak bir açıklama yapılmıştı. Bu açıklamada da tarih, 20 Kasım 2017 olarak belirlenmiş durumdaydı. CBS’nin özel bir kanalı olan CBS All Access kanalında ise 12 Kasım günü dizinin gösteriminin yapılması planlanıyor.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.