Haberler

Netflix’ten Yeni Bir Suç Dizisi: Suburra!

Son dönemde yayınladığı dizilerle fazlasıyla beğeni toplayan NETFLIX’ten yakın bir zamanda kaliteli bir yapım geliyor. Stranger Things, MR Robot, Narcos gibi yapımlarla kendisini tüm dünyaya ıspatlayan platform, yakın zamanda bu dizilerin arasına bir yenisini katacak gibi görünüyor. Narcos ile suç dünyasını başarılı bir şekilde işleyebileceğini gösteren Netflix, yine bir suç dizisiyle geliyor.  Netflix’in suç dünyasını ele alacak yeni dizisinin adı Suburra.

Suburra konusu ile İtalyan yeraltı ve suç dünyasına yakından bir bakış atmamızı sağlayacak.

Suburra dizi konusu bakımından,  yolsuzluk yapan bir parlamento üyesi olan Filippo Malgradi ve çete lideri Number 8. Dizi Roma’da kumar ve suç dünyasının merkezi haline gelmiş Ostia köyünde yaşanan olayları ve skandalları izleyiciye sunacak. Dizinin konusu gerçek bir hikayeye, yaşanan bir skandala dayanıyor ve dizi bu olaylarda birkaç yıl öncesini ele alarak yayın hayatına başlayacak.

İlk olarak 2015 yılnda sinema ekranına aktarılan yapım Carlo Bonini ve Giancarlo De Cataldo’nun aynı isimli romanlarından uyarlanıyor. Romandaki kumar ve suç dünyasına yakından bir bakış atmamızı sağlayacak yapım, oldukça iddialı. Netflix, son dönemlerde yaptığı yapımlarla kendisini fazlasıyla kanıtladı ve büyük bir hayran kitlesine sahip olmayı başardı. Suç ve aksiyon tarzında yapımları seven izleyicilerin büyük beğeniyle izleyeceğini düşündüğümüz yapım, yakın bir zamanda bizlerle. Neftlix’in bu yeni suç ve aksiyon dizisi Suburra 6 Ekim 2017 tarihinde bütün bölümleri ile tüm dünya ile aynı anda Netflix’te olacak.

 

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.